#pracuśkontrabiałaczka

Jaś ma 7 lat. Wraz z rodzicami i siostrą Zuzią mieszka w miejscowości Lesiaki. Uwielbia chodzić na zajęcia dodatkowe, basen, bawić się w chowanego, czytać książkę „Bambi” i oglądać bajkę „Masza i Niedźwiedź”.

W kwietniu jego codzienność została przerwana przez diagnozę - ostra białaczka limfoblastyczna. Od tej pory Jaś większość czasu spędza w szpitalu. Obecnie jest poddawany chemioterapii i nie wymaga przeszczepienia. Jego marzeniem jest jak mówi: „Wyjść z choroby, wrócić na lekcje i skończyć szkołę”.

Przebywając na oddziale hematologii dziecięcej Jaś zaprzyjaźnił się z rówieśnikami, którzy potrzebują przeszczepienia od Dawcy niespokrewnionego, dlatego postanowił zaapelować: „Pomaganie masz w genach, możesz uratować Komuś życie!”.

Pokażmy wspólnie, że chorobę można pokonać – dajcie Pacjentom szansę na powrót do normalnego życia. Zarejestrujcie się w bazie potencjalnych Dawców szpiku Fundacji DKMS!

Jaś, to pacjent chorujący na ostra białaczkę limfoblastyczną

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Sobota, 29, Czerwiec, 2019 - 10:0018:00
Event address:
Gminne Centrum kultury w Cewicach
Adres:
Węgrzynowicacza 16
84-312 Cewice
Polska

Organizator:

Organizator:
Kamil Stachowicz
Contact organizer email:
kamil.stachowicz@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 55

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą