Radek i Inni liczą na Twoją pomoc!

Cześć! Mam na imię Radek i mam 36 lat. Wraz z moją rodziną żoną Karoliną oraz dziećmi: Weroniką, Adą oraz Leonem mieszkamy w Łomiankach.

W listopadzie, podczas rutynowej morfologii krwi zaobserwowano u mnie niepokojące wyniki. Po dokładniejszych badaniach usłyszałem diagnozę - anemia aplastyczna.

Obecnie jestem po kilku transfuzjach krwi, a przede mną immunoablacja. Jednak prawdopodobnie do pełnego wyzdrowienia będę potrzebować przeszczepienia szpiku kostnego od Dawcy niespokrewnionego.

Moim wielkim marzeniem jest powrót do długich spacerów z moją rodziną, psem, podróż po Europie, a także do mojej pasji, która jest moją pracą – leczenia psów i kotów, którą mam okazję realizować prowadząc wspólnie z żona przychodnię weterynaryjną w Łomiankach.

Rejestracja jako potencjalny Dawca szpiku jest bezpłatna, bezbolesna i trwa tylko 10 minut. Dla Was to tylko 10 minut, a dla mnie i Innych potrzebujących może to być szansa na nowe życie!

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Wtorek, 24, Marzec, 2020 - 8:00Czwartek, 26, Marzec, 2020 - 16:00
Event address:
Urząd Miejski w Łomiankach
Event address:
Warszawska 115
05-092 Łomianki
Polska

Organizator:

Organizator:
Hubert Sulima
Contact organizer email:
hubert.sulima@dkms.pl
Organizator:
+48 22 882 95 59

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą