Runmageddon Charity - wystartuj i pomóż!

10 Wrzesień 2019

Sportowe wyzwanie, które pozwala nie tylko na zdobycie niezwykłych wspomnień i wielkiej satysfakcji, ale także na niesienie pomocy tym, którzy tego najbardziej potrzebują – tak w skrócie można zdefiniować Runmageddon Charity, czyli nowy projekt Runmageddonu dedykowany firmom.

Tutaj nie ma przeszkód, żeby zostać Dawcą szpiku!

Już od ponad dwóch lat Runmageddon wspiera misję Fundacji DKMS organizując Dni Dawcy Szpiku podczas swoich wydarzeń i wspierając biegi drużyny Dawców i pracowników #TeamDKMS. Wspólnie udało nam się zorganizować już 30 akcji rejestracyji, podczas których do grona potencjanych Dawców szpiku dołączyło ponad 2 700 osób. Co więcej, aż 4 z nich zostało już Dawcami faktycznymi i podarowało szanse na życie Pacjentom potrzebującym przeszczepienia.

Pobiegnij z kolegami i koleżankami pracy i pomagaj chorym na nowotwory krwi

Runmageddon Charity to nowość, w której do tej pory zdążyło wziąć udział prawie 250 osób z 13 różnych firm. Inicjatywa ta jest mocno związana z ideą Runmageddonu, która zawsze podkreśla, że pomoc to jedno z najważniejszych działań zarówno podczas biegu, jak i w życiu.

Runmageddon Charity daje możliwość niesienia pomocy nie tylko na trasie. Firmy, które chcą wziąć udział w projekcie wybierają jedną, spośród kilku fundacji, na rzecz których Runmageddon przekazuje 20% wartości pakietu startowego. Wśród nich znajduje się Fundacja DKMS - dzięki przekazanym środkom, możemy rejestrować kolejnych potencjalnych Dawców szpiku.

Runmageddon Charity to także fantastyczna okazja do integracji pracowników, którzy na trasie oprócz siły i charakteru, niejednokrotnie będą musieli nawiązać współpracę z innymi Uczestnikami. Dzięki temu nawiążą relację, która zaowocuje bardziej efektywną komunikacją w pracy.  Firmy, które chcą wziąć udział w projekcie mają możliwość zakupu pakietu startowego na trzy rodzaje biegu w skali od najłatwiejszego do najtrudniejszego: Intro, Rekrut oraz Classic. Drużyna może składać się z dowolnej ilości osób, a startujący mogą wybrać serię, która najbardziej im odpowiada.

Więcej szczegółowych informacji można uzyskać na stronie Runmageddon Charity lub wysyłając maila na adres charity@runmageddon.pl

Czym jest sam Runmageddon?

Runmageddon to ekstremalny bieg z przeszkodami, który zaraża pozytywną energią ludzi w całej Polsce.

Na trasie na zawodników czekają błoto, woda, ogień, bagno, przeszkody linowe, skośne i pionowe ściany, zasieki, okopy i inne atrakcje. Nie ma na świecie drugiej imprezy z takim zagęszczeniem przeszkód i tak ciekawą trasą! Biegi o dystansie 3, 6 oraz 12 km odbywają się na terenie całej Polski a także … na Saharze i Kaukazie!