Sławek i Inni potrzebują Twojej pomocy!

"Mam na imie Sławek, w lipcu skoncze 26 lat. Jestem mieszkancem Kunowa, skad pochodzi cała moja rodzina. Wszystko zaczęło się od zwykłego przeziębienia. Lekarz rodzinny zlecił mi badania krwi w którym okazało sie, że mam obniżony poziom płytek we krwi. 27 kwietnia 2018 roku trafiłem do szpitala, a już 2 dni później zapadł wyrok… ostra białaczka szpikowa.

Obecnie przebywam w klinice w Szczecinie, gdzie przyjmuje chemioterapię. By żyć potrzebuję przeszczepienia szpiku lub komórek macierzystych. Nagle wszystko zmieniło się o 180 stopni. Piękny czas jakim jest oczekiwanie na narodziny córeczki spedzam na szpitalnym łóżko. Moje pasje? Jestem zawodowym strażakiem, kocham swoja prace - lubię pomagać innym. Często gram z kolegami w piłkę nożna oraz interesuje się motoryzacją.

Moim marzeniem są narodziny mojej córki Laury oraz wychowanie jej. Chciałbym patrzeć jak dorasta, pomagać w odrabianiu prac domowych, obserwować pierwsze miłości. Mam do Was gorąca prośbę, zarejestrujcie się w bazie DKMS. Dajcie mi oraz innym chorym na nowotwory krwi szansę na nowe życie. Być może to własnie dzięki Tobie chora osoba będzie mogła wrócić do swojej rodziny, pasji i życia."

Sławek, to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Sobota, 23, Czerwiec, 2018 - 13:0019:00
Event address:
Parking CH Kaufland
Event address:
Kościuszki 73
73-110 Stargard
Polska

Organizator:

Koordynator akcji:
Kamil Stachowicz
Contact organizer email:
kami.stachowicz@dkms.pl
Contact organizer phone:
48228829555

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą