Stadion Miejski KSZO

Cudowna, młoda rodzina z Ostrowca Świętokrzyskiego potrzebuje Twojego wsparcia.
Annie i Robertowi Nadbrzuchowskim po narodzinach małego Leosia wszystko w życiu zaczęło się pozornie układać, byli szczęśliwi. Wydawać by się mogło, że życie rozpostarło przed całą trójką wspaniałe perspektywy beztroskiego szczęścia.
Niestety, nagle na początku kwietnia tego roku u małego, zaledwie wówczas 15 – miesięcznego Leona zdiagnozowano bardzo poważny i rzadki dla dzieci w jego wieku nowotwór krwi – ostrą białaczkę szpikową. Teraz to małe dziecko większość czasu spędza w szpitalu, gdzie poprzez kolejne cykle chemioterapii musi walczyć ze skutkami leczenia, które są bardzo trudne do zniesienia nawet dla dorosłego pacjenta. Wobec takiej choroby, nie ma znaczenia, że malutki Leoś jest oczkiem w głowie nie tylko swoich rodziców, ale i tej bliższej oraz dalszej rodziny. A to dlatego, że dla Leosia oraz innych pacjentów zmagających się z nowotworami krwi, szansą na nowe życie może okazać się jedynie przeszczepienie szpiku, bądź komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego.
Dlatego właśnie cały Ostrowiec Świętokrzyski postanowił wesprzeć małego Leosia i stanąć do walki z nowotworem krwi.
Pomóż także Ty – informując znajomych oraz najbliższych o możliwości zarejestrowania się jako potencjalny Dawca szpiku i komórek macierzystych podczas rejestracji potencjalnych Dawców dedykowanej małemu Leosiowi oraz innym chorym.
Zarejestruj się i Ty!

Leon to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Sobota, 25, Czerwiec, 2016 - 12:0018:00
Event address:
Stadion Miejski KSZO
Event address:
Świętokrzyska 11
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Polska

Organizator:

Organizator:
Bartłomiej Cisek
Contact organizer email:
bartlomiej.cisek@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 68

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą