Szkoła Podstawowa im. Jana Kantego

Zbigniew Nowak to 62 letni mieszkaniec wsi Futoma w gminie Błażowa. Jego pasją jest muzyka. Przez ponad 30 lat grał w zespołach muzycznych. Zbigniew całe swoje życie żył aktywnie i pomagał potrzebującym.
Jak sam mówi: „Niesienie pomocy innym zawsze dostarczało mi wiele satysfakcji”. Przez wiele lat organizował wydarzenia kulturalne o charakterze charytatywnym, podczas których m.in. zbierano fundusze na rzecz osób dotkniętych ciężką i nieuleczalną chorobą, oczekujących na przeszczep organu czy wymagających kosztownego leczenia po wypadkach komunikacyjnych. Praca społeczna jest jego sposobem na życie.
Niestety w marcu tego roku życie Zbigniewa zmieniło się diametralnie. Padła diagnoza-białaczka mielomonocytowa.
20 kwietnia otrzymał informację, iż jedyną szansą na powrót do zdrowia jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego, czyli być może od Ciebie. W ciągu lat swojej działalności Zbigniew wspierał tych, którzy tego potrzebują. Teraz sam potrzebuje pomocy.
Nie bądź obojętny, przyjdź i zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku. Daj szansę na życie Pacjentom cierpiącym na nowotwory krwi!

Zbigniew to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Niedziela, 12, Czerwiec, 2016 - 10:0016:00
Event address:
Szkoła Podstawowa im. Jana Kantego
Event address:
Futoma 168
36-030 Błażowa
Polska

Organizator:

Organizator:
Renata Rafa
Contact organizer email:
renata.rafa@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 56

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą