Tomek i Inni liczą na Twoją pomoc!

Mam na imię Tomeki mam 40 lat. Wraz z żoną i dwójką dzieci mieszkamy w Jawornicy, natomiast cała moja rodzina mieszka w Lublińcu, a większość przyjaciół w Oleśnie.

Moje życie przebiegało normalnym trybem - zakup wymarzonego domu, założenie własnego warsztatu stolarskiego, aby spełniać swoje marzenia zawodowe. Byłem honorowym krwiodawcą i to właśnie podczas oddawania krwi w kwietniu 2016 roku dowiedziałem się, że odtąd moje życie będzie wyglądało inaczej, a marzeniem będzie pokonanie choroby jaką jest przewlekła białaczka szpikowa.

Mimo diagnozy, którą usłyszałem staram się, żeby moje życie było nadal tak samo pełne optymizmu. Stworzyłem swój warsztat stolarski, dlatego tam przebywam większość czasu. W wolnych chwilach wędkuje, oglądam sport, spędzam czas z rodziną i przyjaciółmi. To właśnie dla rodziny i przyjaciół chcę wrócić do zdrowia, ponieważ są dla mnie w życiu ważni i bardzo mnie wspierają.

Już wiem, że konieczny będzie u mnie przeszczep od Dawcy niespokrewnionego, dlatego apeluje do Was o rejestrację. To tylko 10 minut, który nic nie kosztuje, a może pomóc mi i Innym chorym na nowotwory krwi i dać nam szansę na nowe – normalne życie!

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Sobota, 21, Marzec, 2020 - 11:0018:00
Event address:
Miejski Dom Kultury w Oleśnie
Adres:
Wielkie Przedmieście 31
46-300 Olesno
Polska

Organizator:

Organizator:
Kamil Stachowicz
Contact organizer email:
kamil.stachowicz@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 55

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą