Trójmiasto przeciw białaczce! Zostań Dawcą szpiku dla Jana!

Może to na Ciebie czeka gdzieś Pacjent, który tak jak ja chce normalnie żyć i patrzeć jak dorastają Jego dzieci lub wnuki! Może to Ty zostaniesz Jego bliźniakiem genetycznym! Nie zwlekaj, zarejestruj się do bazy potencjalnych Dawców szpiku! Pomóż Mi i Innym chorym na nowotwory krwi!


Mam na imię Jan i na początku czerwca skończyłem 66 lat. Jako młody chłopak przyjechałem do Trójmiasta. Większą część życia mieszkałem w Sopocie i Gdyni. Obecnie mieszkam z żoną Ewą na gdańskiej Żabiance.


Od roku jestem na emeryturze, jednak dopóki siły pozwalają, pracuję z żoną w jej punkcie szewsko-kaletniczym. Wcześniej zawodowo byłem związany z gastronomią. Gotowanie to jedna z moich największych pasji. Ogromną przyjemność sprawia mi wspólne biesiadowanie z moją rodziną. Z żoną Ewą mamy trzy córki: Karinę, Anię i Agnieszkę oraz czworo wspaniałych wnucząt, piąte jest w drodze. Najstarszy Rafał uczy się w technikum, młodszy Filip skończył podstawówkę, Maja we wrześniu idzie do czwartej klasy, a mały Mikołaj chodzi do żłobka.


Rodzina jest dla mnie najważniejsza. Są dla mnie wsparciem nawet w najtrudniejszych sytuacjach. A tych ostatnio los mi nie szczędzi. W 2014 roku stwierdzono u mnie ostrą białaczkę szpikową. Dotychczasowe leczenie nie przynosi efektu. Lekarze zdecydowali, że potrzebne jest przeszczepienie szpiku kostnego.
Podjąłem najcięższą walkę swojego życia, ale mam dla kogo żyć, więc się nie poddaję
.
Jan to pacjent chory na białaczkę szpikową, który potrzebuje przeszczepiania szpiku od dawcy niespokrewnionego

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Sobota, 20, Lipiec, 2019 - 10:0019:00
Event address:
Monciak w Sopocie
Event address:
Bohaterów Monte Cassino
81-731 Sopot
Polska

Organizator:

Organizator:
Anna Grad
Contact organizer email:
anna.grad@dkms.pl
Organizator:
48228829574

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą