Urodzinowe Dni Dawcy Szpiku w Auchan

"Mam na imię Rafał, mam 39 lat i pochodzę z Pruszcza Gdańskiego. Od dziecka marzyłem żeby zostać policjantem i udało mi się osiągnąć ten cel w 2002 roku.

W styczniu, po długich namowach mojej żony, która robiła badania kontrolne z powodu ciąży, zdecydowałem się sprawdzić swój stan zdrowia. Nie przyszło mi do głowy, że coś strasznego dzieje się w moim organizmie… Następnego dnia dostaliśmy telefon, żeby stawić się u lekarza, bo wyniki są bardzo złe. Po 3 tygodniach otrzymaliśmy informację, że wszystkie badania wskazują na początek ostrej białaczki szpikowej.

Moja rodzina to dla mnie najwyższa wartość: żona Karolina, córeczka Asia i wymarzony syn, który właśnie przyszedł na świat. Chciałem pracować, zapewnić bezpieczeństwo i szczęście moim bliskim, wychowywać dzieci, ale choroba przewartościowała moje plany na tyle, że teraz pragnę po prostu dla nich żyć…
Obecnie przyjmuję drugą chemioterapię, a docelowo mają mnie czekać trzy. A potem, jak Bóg da, przeszczepienie szpiku bądź komórek macierzystych.

Dwa lata temu sam zgłosiłem się do bazy DKMS, jednak dziś to ja potrzebuję Waszej pomocy. Zarejestruj się jako potencjalny Dawca. Nie czekaj, zrób to dla mnie i Innych chorych."

Urodzinowe Dni Dawcy szpiku w Auchan

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Piątek, 10, Maj, 2019 - 10:00Sobota, 11, Maj, 2019 - 18:00
Event address:
AUCHAN RYBNIK
Event address:
UL. KOTUCZA 100
44-210 Rybnik
Polska

Organizator:

Organizator:
Katarzyna Poniatowska
Contact organizer email:
katarzyna.poniatowska@dkms.pl
Organizator:
+48668669327

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą