Wojtek i Inni potrzebują Twojej pomocy!

"“Nie ma rzeczny nie możliwych, trzeba tylko chcieć. Ja bardzo chcę żyć, ale sam sobie nie pomogę. Możesz zrobić to Ty! Pomożesz? Ja i wiele innych osób dotkniętych nowotworem krwi czekamy na Twoją pomoc! Zostań dawcą szpiku” – apeluje Wojtek Andrejczuk.

Najważniejsza w życiu Wojtka jest rodzina, jego żona Justyna oraz 18-miesięczny synek Igor. Marzeniem Wojtka było wybudowanie domu, jeszcze jedno dziecko, podróże, ale diagnoza – ostra białaczka limfoblastyczna zmieniła wiele. Normalne życie nagle zamieniło się w szpitalną izolatkę z dala od najbliższych. Aby powrócić do zdrowia Wojtek potrzebuje przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego.

„Zwracam się z ogromną prośbą do każdego, kto jest w stanie pomóc, zarejestrować się, jako potencjalny dawca szpiku i oddać cząstkę siebie takim, jak ja, ludziom, którzy chcą i mają, dla kogo żyć! – Wojtek z Kostrzyna nad Odrą."

Pacjent DKMS

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 10, Wrzesień, 2017 - 10:0016:00
Event address:
Szkoła Podstawowa w Kamieniu Wielkim
Adres:
Kościelna 1
66-460 Witnica
Polska

Organizator:

Organizator:
Renata rafa
Contact organizer email:
renata.rafa@dkms.pl
Organizator:
+48 22 882 95 56

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą