Wszyscy dla Miłosza - zostań potencjalnym Dawcą szpiku!

Wszyscy dla Miłosza! Przyjdź, zarejestruj się, zostań potencjalnym Dawcą szpiku! Organizujemy rejestrację Dawców szpiku dla Miłosza i Innych chorych na nowotwory krwi!

Miłosz jest 41-letnim mieszkańcem Jastrzębia Zdroju. Jest kochającym mężem Anety i tatą dwójki cudownych maluchów – Hani i Oskara. Koniec zeszłego roku był dla Miłosza i Jego rodziny trudnym okresem. W grudniu zdiagnozowano u Niego zespół mielodysplastyczny – rodzaj nowotworu krwi.

Ich życie wywróciło się do góry nogami. Badania, leczenie chemią, szpitalne korytarze stały się dla Miłosza codziennością. Kilka lat temu z żoną zarejestrowali się w Bazie Dawców Szpiku. Nigdy nie przypuszczali, że to dla Miłosza będzie szukany Dawca, że to On będzie potrzebował przeszczepienia. Jak sam mówi: „Życie potrafi nas zaskoczyć, nie zawsze pozytywnie. Trzeba się z tym zmierzyć, przejść przez to.” I apeluje: „Zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku! Pomóż wszystkim chorym w walce z chorobą!”

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Czwartek, 14, Luty, 2019 - 8:0017:00
Event address:
Urząd Miasta Jastrzębie Zdrój
Adres:
Aleja Józefa Piłsudskiego 60
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Polska

Organizator:

Organizator:
Anna Grad
Contact organizer email:
anna.grad@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 74

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Powiedz o wydarzeniu znajomym!

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą