Zarejestruj się dla Sylwka i Innych!

Mam na imię Sylwester. Mam 40 lat i pochodzę ze Świerzawy. Wraz z moją żoną Moniką i dwiema córkami: Mariką i Sylwią mieszkamy w naszej ukochanej Złotoryi. Monika pracuje w przedszkolu, a dziewczynki uczą się w Szkole Podstawowej nr 3 w Złotoryi.

W listopadzie 2019 roku trafiłem do szpitala z uwagi na pojawienie się siniaków na cały ciele i ciężką anginę. Po dwóch tygodniach zapadła diagnoza…aplazja szpiku. Obecnie mam przetaczane płytki krwi, przyjmuje antybiotyki i zostałem zgłoszony do przeszczepienia szpiku kostnego.

Będę żył tylko pod warunkiem, że znajdzie się mój „bliźniak genetyczny”,który podaruje mi cząstkę siebie. Kiedyś dużo wędkowałem bo to moje hobby, a z rodziną zwiedzaliśmy Dolny Śląsk. Teraz to wszystko zamieniłem na sale szpitalne. Mam tylko 1 marzenie - wrócić do żony, do dzieci, do domu.

Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas. Dlatego proszę zarejestrujcie się w bazie Fundacji DKMS. Rejestracja jest bezpłatna, bezbolesna i trwa tylko 10 min. Dla Was to tylko 10 min., ale dla mnie i innych chorych to może być całe życie.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Niedziela, 2, Luty, 2020 - 9:0017:00
Event address:
Parafia św. Jadwigi Śląskiej w Złotoryi
Event address:
Klasztorna 18
59-500 Złotoryja
Polska

Organizator:

Koordynator akcji:
Leszek Lewandowski
Contact organizer email:
leszek.lewandowski@dksm.pl
Contact organizer phone:
228829402

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą