Żołnierze z misją obrony życia Tomasza i Innych

Tomasz Kowal z Krotoszyna poświęcił swoje życie służbie wojskowej. Z oddaniem uczestniczył w wielu misjach na terenie Afganistanu oraz Iraku.  Jego największą miłością życia jest jego kochająca żona Magda. Tomek uwielbia wysiłek fizyczny i wyzwania, dlatego z pasją oddaje się wspinaczce.
Niespodziewanie na początku maja tego roku Tomasz został poddany ciężkiej próbie. Zdiagnozowano u niego ostrą białaczkę limfoblastyczną. Odmiana nowotworu na który cierpi, wymaga jak najszybszego przeszczepienia szpiku bądź komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego.
Teraz, Tomasz spędza większość czasu w szpitalnej izolatce marząc, by powrócić do rodziny, pracy, swoich sportowych pasji.


Jak sam mówi: „Choroba spowodowała u mnie jeszcze większą determinację w realizacji planów. Teraz, moim największym planem jest powrót do zdrowia.”


Zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku i komórek macierzystych,w ten sposób dasz szansę Tomkowi oraz innym pacjentom dotkniętym nowotworem krwi na nowe życie.

Żołnierze z misją obrony życia Tomasza i Innych

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 12, Lipiec, 2015 - 11:0018:00
Event address:
Adres:
Plac Artystów
25-000 Kielce
Polska

Organizator:

Organizator:
Piotr Aniśko
Contact organizer email:
piotr.anisko@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 62

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą