Zostań bohaterem znad Odry! Zarejestruj się dla Piotra i Innych!

Mam na imię Staś i mam tylko 1,5 miesiąca. Chciałbym Wam przedstawić mojego dziadka, Piotra. Mieszkamy we Wrocławiu. Dziadek jest trochę starszy ode mnie – ma 61 lat. Z zawodu jest rehabilitantem, a z zamiłowania sportowcem – pływakiem. Robi mnóstwo fajnych rzeczy: pływa, jeździ na nartach i pomaga innym. Razem z babcią, moją mamą i wujkiem uwielbiają podróże, zwiedzanie nieznanych miejsc i poznawanie nowych ludzi. Opowiadają, że wspólnie przemierzyli setki kilometrów. Dziadek współpracuje też ze sportowcami, takimi znanymi i mniej znanymi. Pomaga im, gdy mają jakąś kontuzję, mówi, że „stawia ich na nogi”. Marzy o napisaniu książki o zdrowej i bezpiecznej aktywności fizycznej. Dziadek jest wspaniałym człowiekiem. Jak podrosnę chciałbym być taki jak on.

Około miesiąc przed moimi narodzinami Dziadek dowiedział się, że jest ciężko chory, ma zespół mielodysplastyczny. Nie do końca wiem, co to znaczy, ale wszyscy powtarzają, że dziadek potrzebuje przeszczepienia komórek macierzystych, żeby żyć. I że pomóc może mu tylko ktoś, kogo jeszcze nie znamy, na kogo jeszcze musimy poczekać, żeby się pojawił. Wystarczy zarejestrować się jako potencjalny Dawca szpiku.

Piotr potrzebuje dawcy szpiku

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Sobota, 18, Maj, 2019 - 10:00Niedziela, 19, Maj, 2019 - 20:00
Event address:
CH Borek
Event address:
al. Hallera 52
50-055 Wrocław
Polska

Organizator:

Organizator:
Anna Grad
Contact organizer email:
anna.grad@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 74

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą