Urodzinowe Dni Dawcy Szpiku w Auchan

Drogi Dawco,

w zeszłym roku zarejestrowałeś się jako potencjalny dawca szpiku na akcji dedykowanej małemu Bartoszkowi podczas Mikołajkowych Dni Dawcy Szpiku w Auchan. W ten weekend po raz kolejny będziemy w Twoim mieście! Teraz pomocy potrzebuje 39-letni Rafał. Potrzebujemy Twojego wsparcia - przekaż informację o akcji swoim znajomym.

W dniach 10 – 11 maja na terenie sklepów Auchan w całej Polsce, po raz kolejny będzie można dołączyć do bazy potencjalnych dawców krwiotwórczych komórek macierzystych.

Sprawdź, gdzie będą nasi wolontariusze:

Kalendarz dni dawcy

Rafał potrzebuje przeszczepienia szpiku

Kiedyś ratował życie innych, dziś sam potrzebuje kogoś, kto uratuje jego życie!

Rafał ma 39 lat i w marcu został ponownie tatą. Na co dzień pracuje w policji i nie wyobraża sobie robić w życiu czegoś innego. Praca to jego pasja. W zeszłym roku dzięki jego interwencji udało się uniknąć tragedii w jednej z kamienic w Cedrach Wielkich. Rafał podczas codziennego obchodu poczuł ulatniający się w kamienicy gaz i bez wahania ewakuował wszystkich jej mieszkańców. Ocalił kilkadziesiąt osób. Służba w policji to jego misja i starał się wypełniać ją najlepiej jak może pomagając innym.
Dziś to on sam potrzebuje pomocy. Niedawno podczas rutynowych badań, które zrobił na prośbę żony, otrzymał nieoczekiwanie, złą wiadomość. Diagnoza była bezlitosna- ostra białaczka szpikowa. Był w szoku.Szybko okazało się też, że jego jedyną szansą na życie jest niespokrewniony dawca szpiku. W tej chwili trwają jego poszukiwania.


„Moja rodzina to dla mnie najwyższa wartość: żona Karolina, córeczka Asia i wymarzony syn, który właśnie przyszedł na świat. Chciałem pracować, zapewnić bezpieczeństwo i szczęście moim bliskim, wychowywać dzieci, ale choroba przewartościowała moje plany na tyle, że teraz pragnę po prostu dla nich żyć…
Dwa lata temu sam zgłosiłem się do bazy DKMS, jednak dziś to ja potrzebuję Waszej pomocy. Zarejestruj się jako potencjalny Dawca. Nie czekaj, zrób to dla mnie i Innych chorych."

Zobacz, ile udało nam się razem osiągnąć

Pracownicy Auchan wiedzą, że każdy nowy zarejestrowany potencjalny dawca szpiku to szansa na życie dla Rafała i innych Pacjentów szukających niespokrewnionych dawców szpiku. Z myślą o chorych zainicjowali Urodzinowe Dni Dawcy Szpiku

13-ście edycji Dni Dawców Szpiku w Auchan
64 880 zarejestrowanych potencjalnych dawców na akcjach w Auchan
163 osoby podarowały realną szansę na życie osobie chorej na nowotwór krwi

Przyłącz się do walki z nowotworami krwi!

Twoje wsparcie ma znaczenie. Zobacz, co jeszcze możesz zrobić.