Mikołajkowe Dni Dawcy Szpiku w Auchan

Drogi Dawco,

w zeszłym roku zarejestrowałeś się jako potencjalny dawca szpiku na akcji dedykowanej małemu Filipkowi podczas Urodzinowych Dni Dawcy Szpiku w Auchan. W ten weekend po raz kolejny będziemy w Twoim mieście! Teraz pomocy potrzebuje 10-letni Bartoszek. Potrzebujemy Twojego wsparcia - przekaż informację o akcji swoim znajomym.

W dniach 7 – 8 grudnia na terenie sklepów Auchan w całej Polsce, po raz kolejny będzie można dołączyć do bazy potencjalnych dawców krwiotwórczych komórek macierzystych.

Sprawdź, gdzie będą nasi wolontariusze:

Kalendarz dni dawcy

„Jestem po to żeby chronić Polskę przed chmurami"- tak mówi o sobie Bartek, który ma 10 lat, wielką wyobraźnię i mnóstwo pozytywnej energii. Ma też niechcianego gościa- Zespół Nijmingen, który zagraża jego zdrowiu.


Zapytany, co lubi, wylicza: „Najbardziej lubię moją Bestię – to pies Melinda. Lubię Michała Pazdana, Kubusia Puchatka, jeździć na rowerze, „Ruda tańczy jak szalona”, leżeć na plaży…. Kocham kolor niebieski”. Choroba zmieniła jego życie (Zamiast chodzić do szkoły i bawić z przyjaciółmi, uczy się w domu), ale nie zmieniła jego pozytywnego nastawienia do świata, dlatogo zróbmy wszystko, aby Bartek mógł znów cieszyć się w pełni dzieciństwem.


Aby się tak stało chłopiec musi znaleźć swojego genetycznego bliźniaka i przejść przeszczepienie szpiku. Tylko dzięki niemu będzie w stanie wrócić do zdrowia.


Zobacz, ile udało nam się razem osiągnąć

Mikołajkowe Dni Dawcy Szpiku w Auchan

Dzięki zaangażowaniu pracowników sieci sklepów Auchan udało się zorganizować 12 edycji Dni Dawców Szpiku, podczas których do bazy potencjalnych dawców szpiku dołączyło 60 880 osób! Spośród tego grona już 163 osoby podarowały realną szansę na życie osobie chorej na nowotwór krwi!

Pracownicy Auchan wiedzą, że każdy nowy zarejestrowany potencjalny dawca szpiku to szansa na życie dla Filipa i innych Pacjentów szukających niespokrewnionych dawców szpiku. Z myślą o chorych zainicjowali Urodzinowe Dni Dawcy Szpiku

Zarejestruj się i uratuj komuś życie. Pomożesz? Bo możesz. Masz to w genach!

Przyłącz się do walki z nowotworami krwi!

Twoje wsparcie ma znaczenie. Zobacz, co jeszcze możesz zrobić.