Urodzinowe Dni Dawcy Szpiku w Auchan

Drogi Dawco,

W zeszłym roku zarejestrowałeś się jako potencjalny dawca szpiku na akcji dedykowanej małemu Karolkowi podczas Mikołajkowych Dni Dawcy Szpiku w Auchan. W ten weekend po raz kolejny będziemy w Twoim mieście! Teraz pomocy potrzebuje 6-letni Filipek. Potrzebujemy Twojego wsparcia - przekaż informację o akcji swoim znajomym.

W dniach 11 – 12 maja na terenie sklepów Auchan w całej Polsce, po raz kolejny będzie można dołączyć do bazy potencjalnych dawców krwiotwórczych komórek macierzystych.

Sprawdź, gdzie będą nasi wolontariusze:

Kalendarz dni dawcy

Filip, to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego

„Mój Filipek, jako jedyny chłopiec w Polsce choruje na niezwykle rzadkie schorzenie genetyczne jakim jest autoimmunizacyjny zespół limfoproliferacyjny.

Mimo to Filip jest bardzo pogodny i czerpie z życia jak najwięcej. Ma jedynie 6 lat. Ostatnią szansą, aby ten uśmiech był zawsze obecny na jego buzi jest przeszczepienie komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego.

Jestem po to, żeby pomóc mu przezwyciężyć trudności i będę robiła wszystko, aby wiedział, że może na mnie liczyć w każdej sytuacji.” –Iza, mama Filipa.

Zobacz, ile udało nam się razem osiągnąć

Fundacja DKMS | Urodzinowe dni dawcy szpiku w Auchan

Dzięki zaangażowaniu pracowników sieci sklepów Auchan udało się zorganizować 11 edycji Dni Dawców Szpiku, podczas których do bazy potencjalnych dawców szpiku dołączyły 55 694 osoby! Spośród tego grona już 136 osób podarowało realną szansę na życie osobie chorej na nowotwór krwi!

Pracownicy Auchan wiedzą, że każdy nowy zarejestrowany potencjalny dawca szpiku to szansa na życie dla Filipa i innych Pacjentów szukających niespokrewnionych dawców szpiku. Z myślą o chorych zainicjowali Urodzinowe Dni Dawcy Szpiku

Zarejestruj się i uratuj komuś życie. Pomożesz? Bo możesz. Masz to w genach!

Przyłącz się do walki z nowotworami krwi!

Twoje wsparcie ma znaczenie. Zobacz, co jeszcze możesz zrobić.