#DOBREGENY

Bez względu na to jaki masz kolor włosów oraz oczu, jesteś psiarzem, kociarzem, filatelistą, filumenistą, czy bujasz w obłokach,
czy twardo stąpasz po ziemi, czy jesteś fanem tak alternatywnych zespołów, że nawet ich członkowie o sobie nie słyszeli,
czy po dwóch nutkach rozpoznajesz jaka to melodia leci u sąsiada na grillu.

ZOSTAŃ DAWCĄ

MASZ W SOBIE DOBRE GENY! GENY, KTÓRE MOGĄ POMÓC INNYM. ZOSTAŃ MĘŻCZYZNĄ CZYJEGOŚ ŻYCIA - RATUJĄC JE!

Wiemy, że w każdym z nas jest ogromny potencjał dobra i chęć niesienia pomocy. Dodatkowo możesz być czyjąś drugą połówką genetyczną, inaczej mówiąc genetycznym bliźniakom.

To nazewnictwo może brzmieć tajemniczo, ale już Ci wyjaśniamy: bez względu na swoją grupę krwi, bez powiązań rodzinnych - Twoje antygeny zgodności tkankowej mogą być takie same jak innej osoby. To znaczy, że rejestrując się w Fundacji DKMS jako potencjalny dawca komórek macierzystych, dajesz osobie, która usłyszała wyrok - nowotwór krwi szansę na całkowity powrót do zdrowia.


Kamila, Dawczyni szpiku

Kamila, Dawczyni szpiku

Kinga, Dawczyni szpiku

Kinga, Dawczyni szpiku

Klaudia, Dawczyni szpiku

Klaudia, Dawczyni szpiku

ZAMÓW PAKIET REJESTRACYJNY DO DOMU (WYŚLEMY GO DO CIEBIE W CIĄGU 2 DNI ROBOCZYCH).

Kiedy pakiet będzie już w twoich rękach pobierz wymaz, wypełnij formularz i odeślij z powrotem do nas. Po przebadaniu przesłanych próbek i wprowadzeniu danych do bazy staniesz się aktywnym potencjalnym dawcą komórek macierzystych.

Szukamy dobrych genów! Udostępnij stronę!