Dzień Dawcy Szpiku dla Roberta i Innych!

Mam na imię Magda. Pajęczno to miasto, które od zawsze jest w moim sercu. Tu się wychowałam, chodziłam do szkoły, poznałam wielu przyjaciół. Robert jest miłością mojego życia i postanowiłam podążyć za nim do Mstowa, gdzie mieliśmy wspólnie żyć i wychowywać naszych synów, 7-letniego Alanka i 3-miesięcznego Kubusia.

Gdy 3 miesiące temu nasz drugi syn przyszedł na świat nie mieliśmy tego szczęścia, aby wspólnie cieszyć się z narodzin kolejnego dziecka. Robert usłyszał diagnozę, która przyćmiła ten radosny czas: ostra białaczka szpikowa. Zaczęło się od bólu pleców, kolejne wyniki wnikliwych badań były dla nas szokiem. Robert aktualnie przyjmuje trzecią chemię, jednak lekarze nie mają wątpliwości, że będzie potrzebny przeszczep szpiku bądź komórek macierzystych od dawcy niespokrewnionego.

Chciałabym Was prosić o poświęcenie kilku minut i zarejestrowanie się w bazie Fundacji DKMS jako potencjalni Dawcy szpiku. Marzeniem Roberta jest wrócić do zdrowia, móc wychować synów i spędzać z nimi czas na rybach. Moim marzeniem jest, aby Robert znalazł swojego Dawcę. Być może to Ty będziesz mógł pomóc mojemu mężowi. Zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku!

Robert, to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Środa, 15, Sierpień, 2018 - 10:0016:00
Event address:
Event address:
Park Miejski pod Ratuszem w Pajęcznie
98-330 Pajęczno
Polska

Organizator:

Organizator:
Dagmara Tomeczek
Contact organizer email:
dagmara.tomeczek@dkms.pl
Organizator:
48228829564

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą