CZY CHCESZ PRZYCZYNIĆ SIĘ DO URATOWANIA ŻYCIA FILIPKA I INNYCH PACJENTÓW?

Zorganizuj z Nami Dzień Dawcy Szpiku w swojej miejscowości! Wyślij sms o treści TAK pod numer telefonu komórkowego +48 519 057 787 lub napisz na adres mailowy dziendawcy@dkms.pl. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 2 dni.

FILIPEK I INNI POTRZEBUJĄ NASZEJ POMOCY

Filip, to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego

„Mój Filipek, jako jedyny chłopiec w Polsce choruje na niezwykle rzadkie schorzenie genetyczne jakim jest autoimmunizacyjny zespół limfoproliferacyjny.

Mimo to Filip jest bardzo pogodny i czerpie z życia jak najwięcej. Ma jedynie 6 lat. Ostatnią szansą, aby ten uśmiech był zawsze obecny na jego buzi jest przeszczepienie komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego.

Jestem po to, żeby pomóc mu przezwyciężyć trudności i będę robiła wszystko, aby wiedział, że może na mnie liczyć w każdej sytuacji.” –Iza, mama Filipa.

To proste!

Każdy może zorganizować Dzień Dawcy Szpiku i w ten sposób przyczynić się do podarowania kolejnych szans na życie dla chorych na nowotwory krwi.Na początku zawsze pojawiają się pytania i wątpliwości: Czy dam radę? Czy będę dysponował wystarczającą ilością czasu? Czy posiadam odpowiednie umiejętności i wiedzę? Odpowiedź na wszystkie pytania brzmi: TAK. Każdy, niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania, wcześniejszych doświadczeń, może razem z nami przeprowadzić Dzień Dawcy Szpiku. Ty też!

ZORGANIZUJ DZIEŃ DAWCY SZPIKU

Akcja rejestracji potencjalnych dawców krwiotwórczych komórek macierzystych w Lublinie

ZOSTAŃ WOLONATRIUSZEM

Wolontariusz fundacji DKMS na akcji rejestracji potencjalnych dawców szpiku

GDZIE DZIAŁAMY?