Kobiety przeciwko nowotworom krwi

Nie od dziś wiadomo, że to właśnie kobiety rządzą światem! To właśnie w nas drzemie miłość, opiekuńczość, wrażliwość, a także siła, pasja, energia i wola walki. Te wszystkie cechy charakteryzują każdą z nas.

Przecież mamy w swoim życiu osoby, dla których zrobimy wszystko. To nie oznacza, że nie możemy WIĘCEJ, RAZEM, DLA INNYCH! Tymi Innymi są ludzie, którzy potrzebują przeszczepienia krwiotwórczych komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego. Muszą walczyć o swoje życie dla siebie i dla bliskich.

Katarzyna Papka

Jedną z takich osób jest 27-letnia Kasia Papka: kobieta taka jak my! Jej życie zmieniło się w 7 miesiącu ciąży, kiedy otrzymała tragiczną wiadomość: chłoniak T-limfoblastyczny, nowotwór złośliwy. Życie stanęło w miejscu… pojawiło się tysiąc myśli, pytań i ogromna obawa o nienarodzonego synka. Lekarze zadecydowali o wcześniejszym rozwiązaniu ciąży, po to by ratować Kasię. Już nie tylko córkę, żonę, ale i matkę. Szczęśliwie synek Kasi okazał się zdrowy, jednak nie mogła się nim długo nacieszyć. Rozpoczęto leczenie. Teraz wiemy, że ostatnią szansą na powrót Kasi do zdrowia i do ukochanej rodziny jest przeszczepienie krwiotwórczych komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego.

Link do materiału z TVN

Zarówno Kasia jak i inne osoby cierpiące na nowotwory krwi potrzebują naszej pomocy, dlatego MY KOBIETY walczmy o wszystkich!

Pokażmy, że jesteśmy ze wszystkimi kobietami i matkami, które czekają na przeszczepienie krwiotwórczych komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego. Jest to jedyna szansa na ich powrót do ukochanych rodzin.

Pamóż, dziajając razem z nami! Między 1 - 18 czerwca 2017r. zorganizuj w swojej społeczności akcję rejestracji potencjalnych dawców krwiotwórczych komórek macierzystych pod hasłem #kobietyprzeciwkonowotworomkrwi.

Nie czekaj, napisz do nas na: dziendawcy@dkms.pl

Zaangażuj swoich bliskich: mamę, ciocie, przyjaciółki i koleżanki.

Przyłącz się do walki z nowotworami krwi!

Twoje wsparcie ma znaczenie. Zobacz, co jeszcze możesz zrobić.

Przyłącz się do walki z nowotworami krwi - wesprzyj nas!

Powiedz swojej rodzinie i znajomym, że też mogą pomóc.

Może to Ty jesteś "bliźniakiem genetycznym" osoby chorej na nowotwory krwi.