Pomóż Hani i Innym

9 Kwiecień 2015

Hania ma 3,5 roku i w swoim krótkim życiu, już po raz drugi staje do nierównej walki z ostra białaczką limfoblastyczną typu B.

Hania pierwszy raz zachorowała, gdy miała niespełna rok. Przeszła wówczas 7-miesięczną intensywną chemioterapię. Następnie przez 1,5 roku w domu przyjmowała chemię w tabletkach. Wtedy chorobę udało sie wyciszyć, a rodzice cieszyli się, że z powodu bardzo młodego wieku, Hania nie będzie pamiętała okresu szpitalnego i ominie ją trauma przeszłości.

Niestety, radość nie trwała długo. Pół roku po leczeniu rodzice Hani usłyszeli kolejny wyrok -WZNOWA CHOROBY

Wszystko w jednej chwili straciło swoje znaczenie. Szansa, którą moje ukochane dziecko otrzymało zniknęła, a zastąpiły ją łóżko i kroplówka, z której będzie płynęła do jej drobniutkiej rączki, atomowa dawka chemii. – opowiada Karolina, mama dzielnej Hani.

W tej chwili Hania przechodzi intensywną terapię. Aby żyć, dziewczynka musi przejść przeszczepienie komórek macierzystych. Jest to jej jedyna szansa na zdrowe i normalne życie.

Aby pomóc zarejestruj się jako potencjalny dawca szpiku. tylko w ten sposób możemy sprawdzić, czy to właśnie TY JESTEŚ JEDYNĄ SZANSĄ na życie dla Hani lub innego Pacjenta.

Pomóc możesz również organizując Dzień Dawcy Szpiku w swojej miejscowości dedykowany Hani i innym. Aby zorganizować taką akcję napisz do nas na dziendawcy@dkms.pl

ZOSTAŃ DAWCĄ SZPIKU! URATUJ ŻYCIE!