Renata i Inni potrzebują Twojej pomocy!

Mam na imię Renata, w lipcu tego roku skończę 34 lata. Mieszkam we wsi Łabędzie, ale związana jestem też z Drawskiem Pomorskim, w którym pracuję w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Jestem Mamą dwóch cudownych chłopców – 6-letniego Marka i 3-letniego Mateusza. Rodzina – mąż Adam i synowie – są moją największą pasją. Dotychczas każdą swoją wolną chwilę poświęcałam właśnie im.

W kwietniu tego roku zdiagnozowano u mnie ostrą białaczkę szpikową. Zostałam zakwalifikowana do przeszczepienia szpiku od Dawcy niespokrewnionego. Moje całe życie wywróciło się do góry nogami. Planowałam uczestniczyć w życiu synów, widzieć jak dorastają, być dla nich wsparciem w trudnych chwilach i cieszyć się ich radościami. Nagłe zachorowanie przewartościowało moje życie – musiałam zostawić rodzinę i zrezygnować z pracy, by zawalczyć o siebie, o swoje życie. Moi bliscy są moją największą ostoją. Mąż, rodzice i siostry zajmują się nie tylko naszymi synami, ale także mną.

Na początku lipca dostałam bardzo dobrą wiadomość – w bazie Dawców szpiku znalazł się mój „bliźniak genetyczny” – Dawca niespokrewniony, który będzie mógł oddać mi cząstkę siebie i da szansę na nowe życie. Jednak chorych na nowotwory krwi jest na całym świecie tysiące. Tak jak i dla mnie, tak i dla Nich, Dawca niespokrewniony jest Ich jedyną nadzieją na uratowanie życia. W imieniu własnym i Innych oczekujących na Dawcę, proszę rejestrujcie się jako Potencjalni Dawcy – w ten sposób zwiększacie możliwość naszego wyzdrowienia, naszego powrotu do życia!

Renata to pacjentka chora na nowotwór krwi, która potrzebuje przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Sobota, 14, Lipiec, 2018 - 10:0016:00
Event address:
Dni Czaplinka na Rynku Miejskim w Czaplinku
Adres:
Deptak na Czaplineckim Rynek
78-440 Czaplinek
Polska

Organizator:

Organizator:
Anna Grad
Contact organizer email:
anna.grad@dkms.pl
Organizator:
+48 22 882 95 74

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą