Cześć

Twoi znajomi, którzy biorą udział w projekcie HELPERS’ GENERATION, właśnie zaprosili Cię do rejestracji jako potencjalny Dawca Szpiku. Dzięki, że tu jesteś! Rejestrując się, masz szansę uratować komuś życie. Skorzystaj z tej niesamowitej możliwości i już dziś zasil szeregi naszej studenckiej drużyny bohaterów! Dołącz do 940 faktycznych Dawców szpiku, którzy zarejestrowali się na uniwersytetach w całej Polsce.

Pomimo pandemii COVID-19 Dawcy szpiku są potrzebni Pacjentom chorym na nowotwory krwi. Dlatego umożliwiamy bezpieczną rejestrację w bazie dawców szpiku poprzez zamówienie pakietu rejestracyjnego przez Internet. Dowiedz się więcej o dawstwie komórek macierzystych w czasie pademii.

Na początek krótki quiz o Tobie.

quiz

Musimy się lepiej poznać. Spokojnie - nie będziemy wścibscy, choć pytanie o wiek i wagę na pewno padnie. 5 prostych pytań pozwoli nam ustalić, czy możesz zostać dawcą szpiku.

Test zaliczony na 5?

ok

Gratulacje, możesz zostać dawcą szpiku! Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatny pakiet rejestracyjny.

Wysyłamy pakiet rejestracyjny!

odeslij

Znajdziesz w nim formularz oraz pałeczki do pobrania wymazu. Przed Tobą ostatnia prosta. Tylko 3 kroki dzielą Cię od sukcesu: → Pobierz wymaz zgodnie z dołączoną instrukcją. → Wypełnij formularz. → Całość odeślij na adres Fundacji DKMS.

PAKIET ZAMÓWIONY?

Brawo, dziękujemy Ci za dołączenie do naszego grona bohaterów! Podziel się informacją o wykonanej misji ze znajomym, który zaprosił Cię do projektu HELPERS' GENERATION - niech wie, że zawsze można na Ciebie liczyć.