Wygraj staż w Fundacji DKMS

W tym roku po raz pierwszy uruchamiamy konkurs, w którym nagrodą będzie odbycie wakacyjnego (lipiec - sierpień '17) stażu w siedzibie naszej Fundacji wraz z wynagrodzeniem i zakwaterowaniem, którego koszt pokryje Fundacja. Tym samym dajemy Wam możliwość poznania naszej pracy "od podszewki" oraz stania się częścią naszej wielkiej, międzynarodowej DKMS-owej rodziny.

Na czym polega konkurs?

ETAP 1 - zaplanowanie kampanii informacyjno-edukacyjnej i przesłanie takiego planu do nas w specjalnie przygotowanym do tego formularzu w ramach zgłoszenia.

ETAP 2 - przeprowadzenie wszystkich działań na uczelni przed oraz w trakcie akcji rejestracji, a następnie przesłanie do nas po finale akcji efektów swojej pracy w specjalnie przygotowanym do tego formularzu.

Wszystkie nadesłane zgłoszenia zostaną przez nas szczegółowo rozpatrzone i zweryfikowane. Nagrodę w postaci wakacyjnego stażu w siedzibie Fundacji DKMS otrzymają Liderzy z jednej uczelni, którzy zorganizują najbardziej kreatywną, innowacyjną, a także efektywną akcję promocyjną w etapie jesiennym oraz wiosennym.

Dokładne instrukcje przedstawimy na warsztatach dla Liderów.

Zadanie, które dla Was wybraliśmy jest podyktowane tym, że rejestracja osób świadomych i pewnych swojej decyzji, to dla nas sprawa najwyższej wagi.

Ogranicza Cię tylko wyobraźnia

Każda akcja rejestracji, bez względu na jej rodzaj i wielkość musi być poprzedzona efektywną kampanią promocyjno-edukacyjną.

Główne cele takiej kampanii to:

  • uświadomienie studentom, czym jest idea dawstwa i jak ważna jest ich pomoc,
  • przekazanie studentom wiedzy na temat metod pobrania,
  • zwalczanie mitu o pobraniu szpiku z kręgosłupa,
  • poinformowanie studentów o tym, kiedy i gdzie można się zarejestrować.
  • MATERIAŁY DO POBRANIA

    Razem możemy więcej

    DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI HELPERS’ GENERATION!