Wygraj staż w Fundacji DKMS

Szukasz ciekawych wyzwań na wakacje? Chcesz przeżyć niezwykłą przygodę? W tym roku po raz drugi organizujemy konkurs stażowy! Każdy Studencki Lider będzie mógł podjąć wyzwanie i powalczyć o wakacyjny staż w Fundacji DKMS, by na 6 tygodni stać się częścią DKMS-owej Rodziny (lipiec – sierpień 2018).

ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁA OSTATNIA EDYCJA STAŻU

Fundacja DKMS | Projekt stażowy 2017

Na czym polega konkurs?

ETAP 1. Zaplanowanie kampanii promocyjno-edukacyjnej akcji rejestracji potencjalnych Dawców, wypełnienie specjalnego formularza oraz przesłanie go Koordynatorom z Fundacji.

ETAP 2. Przeprowadzenie działań promocyjno-edukacyjnych na uczelni oraz akcji rejestracji, wypełnienie formularza i pochwalenie się efektami swojej pracy.

ETAP 3. Specjalna komisja ocenia przesłane formularze pod kątem tego, co było planowane vs to, co udało się zrealizować oraz sprawdza efekty akcji.

Nagrodą w postaci wakacyjnego stażu w Fundacji DKMS otrzymują Liderzy, którzy zorganizują najbardziej kreatywną, innowacyjną i efektywną kampanię promocyjną w odsłonie jesiennej lub wiosennej. W każdej odsłonie wyłoniona zostanie jedna uczelnia. Szczegółowe informacje zostaną zaprezentowane w trakcie warsztatów dla Liderów. Regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ

Dowiedz się więcej o Projekcie i zostań studenckim Liderem.

Pomóż nam pokonać nowotwory krwi!

MATERIAŁY DO POBRANIA

Razem możemy więcej

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI HELPERS’ GENERATION!