Użyj swojej komórki

Akcja #KOMÓRKOMANIA to nie moda na lepszy model telefonu, to moda na uratowanie komuś życia za pomocą komórek. Nie tylko tych, które nosi się w kieszeni – tych, które nosi się w swoim ciele.

Wypromuj swoją akcję

Projekt Helpers' Generation - studenci

Zaplanuj swoją kampanię informacyjno-edukacyjną i przeprowadź działania promocyjne w szkole przed oraz w trakcie akcji rejestracji, wykorzystując swoją KOMÓRKĘ i platformy społecznościowe. Prześlij do nas efekty swojej pracy, a my wybierzemy osobę, która otrzyma nagrodę niespodziankę.

Nagrodzimy osoby, które zorganizują najbardziej kreatywną, innowacyjną, a także efektywną akcję promocyjną z wykorzystaniem swojego telefonu komórkowego oraz mediów społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, Snapchat. Wszystkie posty należy oznaczyć hashtagiem #KOMÓRKOMANIA.

Zadanie, które dla Ciebie wybraliśmy, jest podyktowane tym, że rejestracja osób świadomych i pewnych swojej decyzji, to dla nas sprawa najwyższej wagi.

Każda akcja rejestracji, bez względu na jej rodzaj i wielkość, musi być poprzedzona efektywną kampanią promocyjno-edukacyjną. Główne cele takiej kampanii to:

  • uświadomienie uczniom szkoły, czym jest idea dawstwa i jak ważna jest ich pomoc,
  • przekazanie uczniom wiedzy na temat metod pobrania,
  • obalanie mitu o pobraniu szpiku z kręgosłupa,
  • poinformowanie uczniów o tym, kiedy i gdzie można się świadomie zarejestrować w szkole.

Pobierz przykładowe grafiki, jakie możesz wykorzystać podczas akcji promocyjnej, na stronie MATERIAŁY DO POBRANIA.

DOŁĄCZ DO PROJEKTU #KOMÓRKOMANIA!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ I WEŹ UDZIAŁ W AKCJI