ZAANGAŻUJ SIĘ W ŚWIATOWY DZIEŃ WALKI Z NOWOTWORAMI KRWI

Drogi Dawco,

28 maja obchodzimy Światowy Dzień Walki z Nowotworami Krwi (World Blood Cancer Day - WBCD). Co 35 sekund ktoś na świcie zapada na białaczkę lub inne nowotwory krwi. Obchody tego dnia zainicjowała Fundacja DKMS w 2014 roku, by szerzyć świadomość na ten temat, by pokazać że jednoczymy się wszyscy w tym jednym celu. Dążymy do uzyskania wsparcia na poziomie międzynarodowym, gdyż nowotwory nie uznają żadnych granic. Aby okazać solidarność dla chorych na całym świecie, zachęcamy abyś pozostawił swój znak w walce z nowotworami krwi i wsparł Fundację DKMS dedykując swoje działania WBCD. W ramach działalności Klubu Dawcy przygotowaliśmy dla Ciebie trzy propozycje, w jaki sposób możesz nas wesprzeć.

zorganizuj dzień dawcy szpiku

Akcja rejestracji potencjalnych dawców krwiotwórczych komórek macierzystych w Lublinie

Możesz aktywnie włączyć się w obchody WBCD organizując wydarzenie dedykowane temu świętu i rozpowszechniać wiedzę na temat dawstwa szpiku.

WYŚLIJ SMS o treści REJESTRACJA na numer 668 669 894. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu 2 dni i wszystko wspólnie ustalimy :)

pomóż jako wolontariusz

wolontariusze na wbcd, rejestrujący potencjalnych dawców komórek macierzystych

W maju, w całej Polsce będą odbywać się akcje rejestracji potencjalnych dawców szpiku dedykowane WBCD. Na te wydarzenia, możesz przyjść i pomóc nam rejestrować potencjalnych dawców szpiku, którzy może kiedyś, tak jak Ty, będą mogli podarować komuś szansę na życie.

WYŚLIJ SMS o treści WOLONTARIUSZ na numer 668 669 894.

Oddzwonimy do Ciebie w ciągu 2 dni i powiemy przy organizacji, których akcji możesz nam aktywnie pomóc.

PODZIEL SIĘ SWOJĄ HISTORIĄ

Dawca, który podzieł się cząstką siebie z potrzebującym przeszczepienia pacjentem dzieli się swopja historia

Twoja osobista historia podarowania obcej osobie szansy na nowe życie jest nieocenionym wsparciem, które edukuje społeczeństwo na temat problemu nowotworów krwi i zachęca do zarejestrowania się jako potencjalny Dawca. Przy okazji organizowanych Dni Dawcy Szpiku dedykowanych WBCD, możesz wesprzeć misje fundacji udzielając wywiadów oraz dzieląc się swoja historia z osobami, które dołączą do bazy podczas tych akcji.

WYŚLIJ SMS o treści WOLONTARIUSZ na numer 668 669 894.

Oddzwonimy do Ciebie w ciągu 2 dni i powiemy jak możesz pomóc.