Zorganizuj Dzień Dawcy Szpiku dla Marysi i Innych!

Czy chcesz przyczynić się do uratowania życia Marysi i innych pacjentów?

Zorganizuj z Nami Dzień Dawcy Szpiku w swojej miejscowości!

Wyślij sms o treści TAK pod numer telefonu komórkowego

+48 519 057 787.

Pracownik Fundacji DKMS oddzwoni w ciągu 2 dni i przekaże Ci szczegółowe informacje.

Marysia i inni potrzebują naszej pomocy

„Zaledwie 3 godziny po narodzeniu naszej Córeczki Marysi, poinformowano nas o podejrzeniu u niej białaczki. Marysię trzeba było natychmiast przewieźć na oddział patologii ciąży. Pozwolono nam ją jedynie ucałować. Zapytano o imię i uprzedzono, że może widzimy ją ostatni raz…

To była najgorsza chwila w naszym życiu. W jednym momencie legły w gruzach marzenia o beztrosko wyczekiwanej Córeczce

Spodziewaliśmy się, że ludzie będę chcieli się zaangażować, ale to, co się dzieje przeszło nasze oczekiwania i ogromnie za to dziękujemy.

Apelujemy także do Państwa, abyście zainicjowali Dni Dawcy Szpiku! Im nas więcej, tym większe szanse na uratowanie życia Marysi oraz innych potrzebujących pacjentów.” - Karolina i Bartek, rodzice Marysi.

Napisz do nas i dowiedz się więcej!

Potrzebujemy Twojego wsparcia, aby zwiększyć szanse przeżycia Pacjentów na całym świecie. Pomóż nam przekonać inne osoby do rejestracji w bazie DKMS. Poniżej znajdziesz więcej informacji.

ZORGANIZUJ DZIEŃ DAWCY SZPIKU

Zarówno osoby prywatne, grupy, jak i członkowie rodzin Pacjentów mogą pomóc w rejestracji nowych potencjalnych Dawców. Przekonaj się, ilu potencjalnych Dawców i darczyńców możesz pozyskać. Wierzymy w Ciebie i innych zaangażowanych. DKMS towarzyszy Wam i pomaga we wszystkich działaniach.

ZOSTAŃ WOLONATRIUSZEM

rejesrtacja potencjalnych dawców szpiku

Aby zostać wolontariuszem, nie musisz mieć wykształcenia medycznego, ani doświadczenia w rejestracji potencjalnych Dawców szpiku. Najważniejsze, abyś miał/a trochę wolnego czasu i chęci do pomocy.

GDZIE DZIAŁAMY?

Dzień Dawcy Szpiku

Sprawdź, czy w najbliższym czasie odbędzie się Dzień Dawcy Szpiku w Twojej miejscowości.