Twoja rejestracja powiodła się! Dziękujemy!

Już wkrótce zostaniesz potencjalnym dawcą szpiku

pobranie wymazu

W ciągu 2 dni na adres podany w formularzu prześlemy pakiet rejestracyjny, który dotrze do Ciebie w ciągu 2-3 tygodni. Gdy otrzymasz pakiet, pobierz wymaz z wewnętrznej strony policzka za pomocą pałeczek zawartych w pakiecie i wypełnij formularz.

odesłanie pakietu

Pałeczki wraz z formularzem włóż do koperty zwrotnej zawartej w pakiecie rejestracyjnym i wrzuć do skrzynki Poczty Polskiej, a my zajmiemy się resztą! Z przesłanej próbki zostanie wykonana typizacja antygenów zgodności tkankowej. Wyniki badania wraz z danymi z formularza będą następnie wprowadzone do bazy Dawców komórek macierzystych. Proces ten zajmie nam 3-4 miesiące.

kciuk

O poszczególnych etapach procesu będziemy informować Cię za pośrednictwem SMS i e-maila.

TWOJA DAROWIZNA MOŻE URATOWAĆ KOMUŚ ŻYCIE!

Rejestracja i przebadanie jednego potencjalnego Dawcy krwiotwórczych komórek macierzystych to koszt 180 PLN. Dzięki Twojej darowiźnie możemy rozwijać bazę rejestrując kolejnych Dawców.
Rejestracja w bazie jest bezpłatna, ale będziemy wdzięczni, jeżeli choćby częściowo pokryjesz koszt rejestracji i badań. Każda, nawet najmniejsza wpłata, pozwoli nam pozyskać więcej potencjalnych Dawców.

Kwota
Płatność
Darowizna