aktualności

TARGI PRACY NA UNIWERSYTECIE EKONOMICZNYM W KRAKOWIE I W SZKOLE GŁÓWNEJ HANDLOWEJ W WARSZAWIE JUŻ ZA NAMI (17-10-2016)

W zeszłym tygodniu zachęcaliśmy do uczestnictwa w projekcie studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie organizatorom targów pracy na tych uczelniach.

Zainteresowanie było duże i już na targach zgłosiło się dla nas kilkunastu wolontariuszy. Bardzo cieszymy się, że tak wiele osób chce bezinteresownie pomagać.
Trzymajcie kciuki, żeby takich wspaniałych "pomagaczy" było jeszcze więcej.

Fundacja DKMS na XIII Targach Pracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (13-10-2016)

Dzięki wielkiej uprzejmości Akademickiego Centrum Kariery UEK, 13 października w godz. 10:00 - 15:00 pojawimy się na Targach pracy UEK w Krakowie. Na miejscu będzie możliwość zarejestrowania się jako potencjalny Dawca, a także dowiedzenia się więcej o projekcie studenckim i fundacji. Aby wejść na targi należy pobrać wcześniej bezpłatny bilet (tutaj) i okazać go na miejscu. Wydarzenie odbędzie się w pawilonie dydaktyczno - sportowym przy ul. Rakowickiej 27.
Serdecznie zapraszamy na nasze stanowisko.

Rozpoczynamy rekrutację Liderów (26-09-2016)

Jeśli w dzieciństwie chciałeś być strażakiem, lekarzem lub superbohaterem, aby ratować ludzkie życie, to teraz możesz spełnić swoje marzenia!

Zgłoś się do projektu studenckiego HELPERS’ GENERATION jako Studencki Lider i zorganizuj na swojej uczelni akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku. To właśnie dzięki Tobie i zarejestrowanym dzięki Tobie Dawcom możemy uratować życie chorym na nowotwory krwi.

Ruszamy dziś z rekrutacją na Studenckich Liderów, która potrwa do 18 października. Aby się zgłosić, wystarczy przesłać do nas uzupełniony formularz CV oraz formularz zgłoszeniowy. Więcej informacji znajdziesz w zakładce APLIKUJ.

razem możemy więcej

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI HELPERS’ GENERATION!