Utwórz Wirtualny Dzień Dawcy Szpiku

Każdy zarejestrowany Dawca może okazać się „bliźniakiem genetycznym”

Pomagać możemy zawsze i wszędzie - liczą się przede wszystkim nasze chęci. Dzięki powszechnemu dostępowi do internetu, Wirtualny Dzień Dawcy Szpiku możemy zorganizować w dowolnym momencie, korzystając z naszego komputera lub telefonu. To wygodne i proste rozwiązanie, które wspiera naszą wspólną walkę z nowotworami krwi.

Aktualne akcje rejestracji

Razem walczmy z nowotworami krwi! AMS | DKMS
Dołącz do akcji!
A|M|S
TechnipFMC ręka w rękę z DKMS
Dołącz do akcji!
Jesteśmy wiodącym dostawcą technologii dla tradycyjnego i bardziej przyjaznego dla środowiska naturalnego przemysłu energetycznego na całym świecie; dostarczamy w pełni zintegrowane projekty, produkty i usługi umożliwiające wydobycie, separację i transport węglowodorów z dna mórz, na lądzie, statkach i platformach. We are a leading technology provider to the traditional and new energies industry worldwide; delivering fully integrated projects, products, and services subsea on the seabed, offshore and onshore.
Studenci
Wirtualny Dzień Dawcy Szpiku

Tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od utworzenia własnej akcji rejestracji.

Dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia?

  • Co 40 minut ktoś w Polsce słyszy diagnozę - nowotwór krwi.
  • Tylko 25% Pacjentów znajduje zgodnego Dawcę w swojej rodzinie. 75% chorych potrzebujących przeszczpienia poszukuje Dawcy niespokrewnionego
  • Pomimo ponad 1,7 mln osób zarejestrowanych w bazie Fundacji DKMS, nadal co 5 Pacjent nie znajduje swojego „bliźniaka genetycznego”, dlatego tak ważne zarówno dla Pacjentów, jak i rozwoju transplantologii jest to, aby kolejne osoby rejestrowały się w bazach Dawców. Dzięki Dawcom szpiku coraz więcej Pacjentów otrzymuje szansę na życie.
  • Aktualnie w bazie Dawców szpiku Fundacji DKMS zarejestrowanych jest 1 770 345 potencjalnych Dawców szpiku.
  • Ponad 9000 Pacjentów otrzymało drugą szansę na życie od Dawców niespokrewnionych z bazy Fundacji DKMS w Polsce.
Potrzebujesz więcej wskazówek?
Odwiedź zakładkę "Baza wiedzy" na naszej stronie internetowej, aby uzyskać szczegółowe informacje o akcji.
Twoje wsparcie ma znaczenie. Zobacz, jak możesz pomóc!
Możesz zarejestrować się jako potencjalny Dawca szpiku, zorganizować akcję rejestracji, przekazać darowiznę lub pomagać w jeszcze inny sposób.