Utwórz Wirtualny Dzień Dawcy Szpiku

Każdy zarejestrowany Dawca może okazać się „bliźniakiem genetycznym”

Pomagać możemy zawsze i wszędzie - liczą się przede wszystkim nasze chęci. Dzięki powszechnemu dostępowi do internetu, Wirtualny Dzień Dawcy Szpiku możemy zorganizować w dowolnym momencie, korzystając z naszego komputera lub telefonu. To wygodne i proste rozwiązanie, które wspiera naszą wspólną walkę z nowotworami krwi.

Aktualne akcje rejestracji

Transcom – be a hero!
Dołącz do akcji!
Transcom Poland
Wspólny cel - ku życiu! ID Logistics z DKMS idą razem!
Dołącz do akcji!
Magazyn ID Logistics w Bydgoszczy jest jednym z oddziałów ID Logistics Polska. Od marca 2017 roku prowadzi działalność jako Centrum Dystrybucyjne dla wiodącej sieci sklepów handlowych. ID Logistics Polska S.A. jest wiodącym operatorem specjalizującym się w logistyce kontraktowej dla branży retail, FMCG, e-commerce, beaty, fashion i dóbr luksusowych. Zapewnia klientom pełne wsparcie w kompleksowym zarządzaniu łańcuchem dostaw, optymalizacji procesów logistycznych przez innowacje oraz automatyczne i skalowalne rozwiązania. ID Logistics jest obecne w 41 lokalizacjach, zarządza 39 centrami logistycznymi o łącznej powierzchni magazynowej ponad 1 mln mkw., przeznaczonej dla realizacji projektów: B2B, e-commerce oraz multichannel. Firma rozwija też zintegrowane rozwiązania transportowe, od transportu całopojazdowego, multimodalnego aż po krajową sieć dystrybucji, która koncertuje się na obsłudze centrów i sieci handlowych. Jest częścią Grupy ID Logistics działającej w 18 krajach na świecie. Działania Grupy i ID Logistics Polska w obszarze CSR uwzględniają aspekty etyczne, społeczne i ekologiczne, ukierunkowane na dążenie do osiągnięcia bardziej zrównoważonego rozwoju w całym łańcuchu dostaw.
Studenci
Wirtualny Dzień Dawcy Szpiku

Tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od utworzenia własnej akcji rejestracji.

Dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia?

  • Co 40 minut ktoś w Polsce słyszy diagnozę - nowotwór krwi.
  • Tylko 25% Pacjentów znajduje zgodnego Dawcę w swojej rodzinie. 75% chorych potrzebujących przeszczpienia poszukuje Dawcy niespokrewnionego
  • Pomimo ponad 1,7 mln osób zarejestrowanych w bazie Fundacji DKMS, nadal co 5 Pacjent nie znajduje swojego „bliźniaka genetycznego”, dlatego tak ważne zarówno dla Pacjentów, jak i rozwoju transplantologii jest to, aby kolejne osoby rejestrowały się w bazach Dawców. Dzięki Dawcom szpiku coraz więcej Pacjentów otrzymuje szansę na życie.
  • Aktualnie w bazie Dawców szpiku Fundacji DKMS zarejestrowanych jest 1 770 345 potencjalnych Dawców szpiku.
  • Ponad 9000 Pacjentów otrzymało drugą szansę na życie od Dawców niespokrewnionych z bazy Fundacji DKMS w Polsce.
Potrzebujesz więcej wskazówek?
Odwiedź zakładkę "Baza wiedzy" na naszej stronie internetowej, aby uzyskać szczegółowe informacje o akcji.
Twoje wsparcie ma znaczenie. Zobacz, jak możesz pomóc!
Możesz zarejestrować się jako potencjalny Dawca szpiku, zorganizować akcję rejestracji, przekazać darowiznę lub pomagać w jeszcze inny sposób.