Temat
Artykułów: 6

Przed pobraniem

Jeśli zgodność się potwierdzi i ośrodek Pacjenta zdecyduje się kontynuować procedurę, zostaniesz poproszony o udział w badaniach wstępnych, które potwierdzą, czy bez przeszkód możesz pomóc swojemu „bliźniakowi genetycznemu”.

W trakcie przygotowywania do pobrania komórek macierzystych będziemy z Tobą na każdym etapie, udzielając porad i pomocy, kiedy tylko będziesz jej potrzebować. Nasz Koordynator będzie z Tobą w stałym kontakcie, aby sprawnie zorganizować całe przedsięwzięcie. Ustalicie razem kwestie związane z ewentualną podróżą do ośrodka pobierającego, rezerwacją hotelu lub zaświadczeniem dla Twojego pracodawcy. Osoba wyznaczona do kontaktu będzie zawsze dostępna w celu udzielenia odpowiedzi na pytania dotyczące procedury pobrania krwiotwórczych komórek macierzystych.

Dla nas bardzo ważna jest pewność, że jako dawca komórek macierzystych będziesz znajdował się pod doskonałą opieką, a także czuł się bezpiecznie i dobrze poinformowany.

Potrzebujesz więcej informacji?
Dział Medyczny
Napisz do nas!
Istnieje wiele sposobów na pomaganie i wspieranie naszej misji
Możesz opowiadać bliskim o dawstwie szpiku, zachęcać ich do rejestracji, wspierać nas finansowo lub pomagać jako wolontariusz.