Twoja firma może pomóc

Razem możemy uratować komuś życie!

Świadomy Pracodawca to ten, który wie, jak ważna jest społeczna odpowiedzialność biznesu. Zaangażuj swoją firmę w wartościowe projekty na rzecz zdrowia i ratowania ludzkiego życia. Sprawdź co wspólnie możemy zdziałać.

Współpraca z Fundacją DKMS to dodatkowa korzyść dla Twojej firmy

Współpraca z organizacją charytatywną nie tylko daje Twojej firmie możliwość nawiązania kontaktów, ale także pokazuje Twoją organizację jako społecznie odpowiedzialnego partnera.

Z kolei zachęcając pracowników do angażowania się w działania charytatywne pokazujesz im, że mają ogromny wpływ na społeczność która ich otacza. To poprawia atmosferę w pracy i naprawdę motywuje ludzi do działania.

Wiemy, że każda firma jest wyjątkowa, dlatego chcemy z Tobą rozmawaiać i wspólnie wypracować projekty i rozwiazaniania, które przyniosą korzyści Twojej organizacji.

Niezależnie od tego, czy Twoja firma współpracowała wcześniej z organizacją charytatywną, czy nie, pomożemy Ci wszystko zorganizować. Jeśli więc chcesz wspierać naszą misję poprzez rejestrowanie potencjalnych dawców komórek macierzystych, stworzyć z nami produkt zaangażowany społecznie, ofiarować swój czas, usługi, wiedzę lub zostać Partnerem naszych działań, skontaktuj się z nami.

Masz pytania? Z chęcią na nie odpowiemy!

Marek Makowski
Specjalista ds. Fundraisingu Korporacyjnego

Zaangażowany Pracownik to podstawa sukcesu

Badania pokazują, że zaangażowani pracownicy są bardziej zadowoleni i efektywni.

Współpraca z Fundacją DKMS to świetny sposób na budowanie ducha zespołu i angażowanie ludzi. Firma i pracownicy dostają szansę na dokonanie prawdziwej zmiany społecznej.

„Kultura i zaangażowanie to najważniejszy problem, z jakim mierzą się firmy na całym świecie. 87% organizacji wymienia kulturę i zaangażowanie jako jedno z głównych wyzwań. Organizacje, które tworzą kulturę definiowaną przez znaczącą pracę, głębokie zaangażowanie pracowników osiągają lepsze wyniki niż inne organizacje działające w tym samy obszarze i prawdopodobnie prześcigną konkurencję w przyciąganiu największych talentów ”. (Raport Deloitte Human Capital Trends 2015).

„88% milenialsów twierdzi, że ich praca jest bardziej satysfakcjonująca, gdy mają możliwość wywarcia pozytywnego wpływu na kwestie społeczne i środowiskowe”. (Badanie zaangażowania pracowników Millennial w 2016 r. W Cone Communications)

Zaangażuj swoich kolegów i koleżanki z firmy do wspólnej walki z nowotworami krwi. Wasze wsparcie ma ogromne znaczenie. Przyłączcie się do nas i razem walczmy o zdrowie Pacjentów chorych na nowotwory krwi.

Nasi Partnerzy

Partnerstwo z Fundacją DKMS to wyjątkowa szansa na ratowanie życia zarówno dla małych firm jak i międzynarodowych korporacji.
Lilou
Z myślą o drugim człowieku i walce z białaczką, Lilou i Fundacja DKMS Polska jednoczą siły. W salonach Lilou na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym dostępna jest specjalnie stworzona zawieszka w kształcie puzzla. Na każdej zawieszce można wygrawerować swój tekst.
Wydawnictwo Znak
Ufundowany w 1959 roku ZNAK zaczynał jako niezależna oficyna, a na jej powstanie, kupując „cegiełkę”, złożyło się około dziewięciuset osób. Sześćdziesiąt lat później ZNAK to jeden z największych wydawców w Polsce, tak zwana „Stajnia Noblistów”. Publikujemy autorów uznanych i nagradzanych, jaki i debiutantów, którzy wzbogacają polską literaturę, współpracujemy z najlepszymi tłumaczami i redaktorami, angażujemy się w akcje promujące czytelnictwo i kulturę. Nasze książki odnajdują się w adaptacjach teatralnych, radiowych, filmowych, wydawane są za granicą, cytowane są w podręcznikach.
Samsung
Samsung Electronics Polska od ponad 20 lat dostarcza Polakom najlepszej jakości produkty z zakresu urządzeń mobilnych, RTV, AGD i IT. W Samsung Poland R&D Center - największym po Korei, centrum rozwoju i badań, firma tworzy nowe standardy innowacyjności i dba, by rozwiązania tworzone przez polskich inżynierów były wykorzystywane do produkcji flagowych urządzeń marki dostępnych na wszystkich kontynentach. W nowoczesnej fabryce Samsung Electronics Poland Manufacturing we Wronkach, codziennie produkowane są pralki i lodówki, trafiające do domów w całej Europie.
Atem Polska
Na polskim rynku ATEM – Polska, aktualnie w ramach marki Axians, działa od ponad 25 lat. Jako lider w dziedzinie ICT, Axians jest zaufanym partnerem przy wdrażaniu nowych technologii teleinformatycznych. Oferta Axians zapewnia wszystkim Klientom, firmom, organizacjom rządowym oraz dostawcom usług, unikalny wachlarz rozwiązań do projektowania, wdrażania i obsługi infrastruktury ICT. ATEM jest wszędzie tam, gdzie wymagana jest specjalistyczna wiedza o kompleksowych rozwiązaniach teleinformatycznych.
T-mobile
T-Mobile Polska jest jednym z największych operatorów telefonii komórkowej w Polsce, dostarczającym innowacyjne rozwiązania ponad 10 mln klientów. Firma świadczy pełen zakres usług telekomunikacyjnych klientom indywidualnym oraz biznesowym. T-Mobile przyświeca misja tworzenia środowiska, w którym nowoczesne technologie służą zrównoważonemu rozwojowi społeczeństwa. To naturalna konsekwencja odpowiedzialności, która spoczywa na firmie dostarczającej innowacyjne rozwiązania z obszaru nowoczesnych technologii jak również organizacji, będącej jednym z liderów rynku.
Auchan
Auchan Polska spółka z o.o. prowadzi działalność handlową w 24 centrach handlowych na terenie Polski. Firma powstała ponad 50 lat temu we Francji, a jej właścicielami jest Stowarzyszenie Rodziny Mulliez, które posiada 88% kapitału oraz pracownicy w ramach akcjonariatu pracowniczego, którzy posiadają 12 % udziałów. Firma od początku swojego istnienia opiera się na mocnych wartościach, którymi są zaufanie, dzielenie się i postęp.
RSM
RSM to sieć niezależnych firm doradczych i audytorskich, która posiada 750 biur w 116 krajach i zatrudnia 41.000 specjalistów na świecie. RSM Poland to więcej niż biuro rachunkowe, kancelaria doradztwa podatkowego i firma audytorska – to przede wszystkim profesjonalni doradcy i zaufani partnerzy w biznesie. Jako zespół 250 specjalistów RSM oferuje wsparcie przedsiębiorcom na każdym etapie prowadzenia ich działalności.
Bank Pekao S.A.
Bank Pekao S.A. jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. To polski, międzynarodowy bank uniwersalny, największy bank korporacyjny i lider segmentu private banking w kraju. Obsługuje ponad 5 milionów klientów i należy do grona najsilniejszych kapitałowo instytucji finansowych w Europie.
Takeda
Takeda to koncentrująca się na potrzebach pacjentów, innowacyjna globalna spółka farmaceutyczna, która opierając się na 235 latach wspaniałej historii, pragnie przynieść lepsze zdrowie i jaśniejszą przyszłość ludziom na całym świecie.
Reckitt Benckinser Production
Reckitt Benckiser Production (Poland) Sp. z o.o., jest wiodącą i ekspansywną firmą z branży FMCG w Polsce i na świecie. Nasze produkty – Finish, Airwick, Calgon, Vanish, Veet, Calgonit, Cillit, Woolite, Lovela, Strepsils, Nurofen, Bryza, Scholl i Durex są od wielu lat jednymi z najczęściej wybieranych marek w swoich kategoriach. Fabryka RB w Nowym Dworze Mazowieckim jest największym pracodawcą w rejonie - zatrudnia około 1900 osób i aktywnie uczestniczy w życiu lokalnej społeczności.
Panattoni Europe
Panattoni Europe jest deweloperem powierzchni przemysłowych. Naszym zamierzeniem jest wspieranie lokalnego biznesu poprzez dostarczanie wielofunkcyjnych budynków magazynowych i produkcyjnych, dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb. W celu rozwoju naszej działalności zajmujemy się zakupem gruntów, a następnie zabezpieczamy najbardziej strategiczne lokalizacje w kraju. Występujemy w roli doradcy na każdym etapie procesu inwestycyjnego.
DiaSorin
DiaSorin to międzynarodowa firma z branży medycyny laboratoryjnej, zajmująca się promocją i sprzedażą systemów stosowanych w diagnostyce immunochemicznej i molekularnej. Na pokładach analizatorów z rodziny LIAISON, pracujących w technologii CLIA (chemiluminescencji) obecnie można w optymalnym czasie wykonać ponad 120 specjalistycznych oznaczeń diagnostycznych, których wyniki niosą cenną informację kliniczną.
Credit suisse
Credit Suisse jest globalnym liderem w zarządzaniu aktywami z wysoko rozwiniętym działem bankowości inwestycyjnej. Jako globalna organizacja z siedzibą w Zurychu, w Szwajcarii, działa w blisko 50 krajach i zatrudnia ponad 45 000 osób reprezentujących ponad 150 różnych narodowości. Kierując się duchem przedsiębiorczości Credit Suisse dostarcza swoim klientom całościowe rozwiązania finansowe i innowacyjne produkty, oraz oferuje doradztwo dostosowane indywidualnie do każdego klienta.
Acropol
Historia firmy zaczęła się już ponad 25 lat temu. To wtedy, właściciel firmy Sławomir Jastrzębski, jako młody chłopak zaczął swoją przygodę z prowadzeniem samochodu. Jego instruktorem jazdy był ojciec, który przekazał mu całą swoją pasję oraz doświadczenie związane z zawodem kierowcy, co stało się marzeniem młodego mężczyzny.
EFL Grupa Credit Agricole
EFL to prężna instytucja finansowa z 28-letnim doświadczeniem, kadrą najwyższej klasy specjalistów i wyspecjalizowanym zapleczem infrastrukturalnym. EFL jest dostawcą kompleksowych rozwiązań finansowych: leasingu, pożyczki, wynajmu długoterminowego, faktoringu oraz produktów dodatkowych. Finansujemy samochody osobowe i dostawcze, oferujemy leasing maszyn i urządzeń, sprzętu IT.
Fresenius Kabi
Fresenius Kabi jest globalną firmą działającą w obszarze opieki zdrowotnej, specjalizującą się w produkcji żywienia klinicznego, leków ratujących życie oraz technologii infuzyjnej i transfuzyjnej. Nasze produkty i usługi służą pomocą w opiece nad krytycznie i przewlekle chorymi pacjentami. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala oferować produkty spełniające najwyższe oczekiwania naszych klientów.
Demant Technology Centre
Demant Technology Centre to jedna z najnowocześniejszych firm działających w branży ochrony zdrowia osób niedosłyszących. Od momentu powstania w 2016 roku do dziś zatrudnia już niemal 150 pracowników i stale się rozwija o kolejnych specjalistów z branży IT, audiologii, rozwoju biznesu, projektowania interakcji czy marketingu produktów. W 2017 roku została laureatem prestiżowej nagrody Great Place To Work za kreowanie przyjaznego miejsca pracy, opartego na zaufaniu, budowie pozytywnych relacji z pracownikami i wysokiej kulturze organizacyjnej.
Lundbeck
Duńska firma farmaceutyczna z ponad 100-letnią tradycją, działająca w ponad 60 krajach na całym świecie. Głównymi obszarami działania są choroby neurologiczne i psychiatryczne, a misją poprawa jakości życia osób dotkniętych tymi chorobami. Centrum usług wspólnych w Krakowie działa od 5 lat i zatrudnia ok. 200 osób wspierając globalny biznes w zakresie procesów finansowych, księgowych, kontrolingu, zakupów, kadr i płac oraz IT.
GLS Poland
GLS Poland to spółka-córka General Logistics Systems B.V. (z siedzibą w Amsterdamie). GLS świadczy wysokiej jakości, niezawodne usługi przewozu paczek dla ponad 240 000 Klientów, uzupełnione o usługi frachtowe i ekspresowe. „Lider jakości w logistyce paczek” – tak brzmi myśl przewodnia GLS. Za pośrednictwem własnych spółek krajowych i przedsiębiorstw partnerskich, Grupa GLS zbudowała rozległą sieć pozwalającą na doręczanie przesyłek do Klientów w 40 krajach. Kompleksowa sieć połączeń drogowych GLS sprawia, że firma jest jednym z wiodących dostawców usług kurierskich i ekspresowych w Europie. Grupa prowadzi również działalność poprzez spółki zależne w Kanadzie i na Zachodnim Wybrzeżu USA. Sieć GLS składa się z ok. 70 centralnych i regionalnych punktów przeładunkowych oraz ok. 1 400 oddziałów, które są obsługiwane przez ok. 28 000 samochodów kurierskich oraz ok. 4 000 samochodów liniowych na długich dystansach. GLS zatrudnia ok. 19 000 osób. W roku obrotowym 2019/2020 Grupa GLS osiągnęła przychody w wysokości 3,6 mld euro i dostarczyła 667 mln przesyłek.
Clicket
Clicket to pomysł, który powstał z potrzeby użytkowników. Często brakuje miejsca, w którym młodzi ludzie mogą wszystkie swoje sprawy finansowe załatwić w prosty i przejrzysty sposób. Wiążą się z tym długie i skomplikowane formalności, a efekty często pozostawiały sporo do życzenia. Powodem jest fakt, że studenci, a także osoby przyjeżdżające do pracy w Polsce, są marginalizowani jako potencjalni klienci firm ubezpieczeniowych. Marka Clicket to zmienia, uznając, że wynika to ze złego modelu dystrybucji tych produktów, które na dodatek są niedopasowane do młodego, aktywnego użytkownika. Aplikacja webowa Clicket, a także na smartfony, to proste i przejrzyste warunki oraz szybkość zakupu ubezpieczeń (5 min) w zasadzie z każdego miejsca i o każdej porze. Tu wszystko wykonywane jest przez aplikację. Nie ma dziesiątek stron dokumentów i warunków dodatkowych do przeglądania. Szybkie, dopasowane ubezpieczenie na prostych, przejrzystych warunkach. Cliket to obecnie ubezpieczenia NNW, turystyczne oraz ubezpieczenia kosztów leczenia, ale stale pracująca nad rozszerzeniem oferty.
Hydro
Hydro jest wiodącym przedsiębiorstwem przemysłowym, którego działalność biznesowa i partnerskie relacje są zorientowane na zrównoważoną przyszłość. Wnosimy istotny wkład w rozwój branż ważnych dla społeczeństwa. Od 1905 roku Hydro przetwarza surowce naturalne w wartościowe produkty dla społeczeństw i dla przedsiębiorstw — koncentrujemy się przy tym, aby zapewnić dobre, bezpieczne środowisko pracy dla 34 000 pracowników ponad 140 naszych zakładów. Dzisiaj, posiadamy różnorodne spółki — oraz realizujemy dalsze inwestycje — w sektorach zrównoważonego rozwoju. Obecni w wielu segmentach rynków aluminium, energetycznego, recyklingu metali, źródeł odnawialnych oraz akumulatorów, oferujemy w Hydro unikalną bazę wiedzy i kompetencji Hydro jest liderem zorientowanym na rozwój zrównoważonej przyszłości — przetwarzamy surowce naturalne w produkty i rozwiązania za pomocą innowacyjnych i wydajnych technologii.
Admind Branding & Communications
Admind Branding & Communications jest największą agencją brandingową w Polsce. Zespoły w Krakowie, Amsterdamie, Odessie, Bangkoku i Zurychu składają się z ponad 100 ekspertów kreatywnych z 15 krajów. Agencja tworzy rozwiązania brandingowe spełniające różnorodne oczekiwania globalnych klientów z sektora przemysłowego, Industry 4.0, SSC i BPO, których łączy chęć kształtowania rynku poprzez wzmocnienie roli marki. Współpraca, życzliwość, odpowiedzialność, partnerstwo, satysfakcja i przygoda są kluczowymi elementami codziennej działalności firmy od ponad 10 lat. Społeczna odpowiedzialność biznesu to część DNA firmy Admind.
Groupe SEB
Groupe SEB – wiodący, światowy producent małego AGD i przyborów kuchennych skupiający 31 marek (w Polsce m.in. takie marki jak: Tefal, Krups, Rowenta, WMF, Lagostina). Każdego roku Groupe SEB wprowadza na rynek ponad 250 nowych produktów w ponad 150 krajach. Misją firmy jest sprawianie aby ułatwić i uprzyjemnić codzienne życie Konsumentów oraz przyczynić się do poprawy warunków życia na całym świecie. Podejmujemy to wyzwanie rok po roku, tworząc nowe produkty i usługi, które pomagają uczynić życie domowe bardziej satysfakcjonującym. Strategia naszej grupy opiera się na pięciu silnych wartościach: chęci do podejmowania działań, pasji do innowacji, profesjonalizmie, duchu zespołowym i szacunku do ludzi.
EY Academy of Business
Krok po kroku pomaga Ci zdobywać profesjonalną wiedzę i kwalifikacje rozpoznawalne na świecie. EY Academy of Business jest częścią międzynarodowej firmy doradczej EY. Firma przygotowuje i realizuje szkolenia z zakresu umiejętności interpersonalnych, zarządzania strategicznego, sprawozdawczości finansowej, aż po zarzadzanie projektowe. W ofercie ma wieloetapowe, autorskie programy szkoleniowe oraz krótkie i praktyczne szkolenia uzupełniające wiedzę z konkretnej dziedziny. EY Academy of Business specjalizuje się w szkoleniach przygotowujących do zdobycia rozpoznawalnych na całym świecie kwalifikacji zawodowych, takich jak: ACCA, CIA, CFA, PMP. Wykładowcy EY Academy of Business mają zarówno doświadczenie akademickie, jak i praktyczne osiągnięcia w biznesie. Firma prowadzi szkolenia dla osób indywidualnych, instytucji państwowych, organizacji pozarządowych oraz firm prywatnych.
METRO PROPERTIES
METRO PROPERTIES sp. z o.o. jest spółką z branży nieruchomości będącą częścią międzynarodowego koncernu METRO A.G., który zarządza ponad 840 obiektami w 30 krajach. Polskie portfolio obejmuje dziewięć centrów handlowych, cztery parki handlowe i jeden obiekt biurowy- łącznie ponad 450 000 m2 powierzchni handlowej. Spółce zaufało ponad dziewięciuset najemców, a sześćdziesiąt milionów klientów rocznie odwiedza zarządzane przez firmę obiekty. Od 1996 roku METRO PROPERTIES sp. z .o.o oferuje profesjonalne zarządzanie nieruchomościami oraz usługi inwestycyjne. Odpowiadamy za strategiczny rozwój, planowanie, budowę, wynajem i sprzedaż oraz zakup nieruchomości komercyjnych. Podstawową działalnością METRO PROPERTIES sp. z o.o. jest zarządzanie centrami handlowymi. Nasze innowacyjne i odpowiedzialne podejście do projektów poprzez rozwiązania dostosowane do lokalnych warunków pozwala nam skutecznie realizować główny cel naszego działania jakim jest stałe i stopniowe zwiększanie wartości zarządzanych przez nas nieruchomości. Program „Bądź życzliwy” to cykl akcji specjalnych, których celem jest propagowanie pozytywnych zachowań i wsparcie dla osób potrzebujących, ośrodków i fundacji. Tylko w tym roku klienci centrów M1 zgromadzili podarunki dla podopiecznych domów samotnych matek, domów dziecka, schronisk dla psów czy też osób zmagających się z przewlekłymi chrobami.
OTCF S.A.
OTCF S.A. to polska firma, założona w 1995 roku. Powstała z wielkiej pasji do sportu, która trwa do dziś. Możemy śmiało powiedzieć, że sport jest wpisany w nasze DNA. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży odzieży sportowej i akcesoriów dla amatorów i zawodowych sportowców. Łączymy kompetencje i technologie ze światem mody i stylu. W swoim portfolio mamy markę 4F, 4F Junior oraz Outhorn, a także multibrandowe sklepy sportowe SportStyleStory. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Under Armour na rynku polskim. Jesteśmy sponsorem kadry olimpijskiej i paraolimpijskiej oraz kilku europejskich komitetów. Nieprzerwanie chcemy się rozwijać – udoskonalamy ofertę, tworzymy nowe projekty i poszerzamy horyzonty o zagraniczne rynki. A to nie jest nasze ostatnie słowo. Chcemy inspirować, motywować i uczestniczyć w sukcesach sportowych naszych klientów. OTCF S.A. is a Polish company established in 1995. It was born out of a great passion for sport, which continues to this day. We can boldly say that sport is inscribed in our DNA. We specialise in designing, manufacturing and selling sports clothing and accessories for amateur and professional athletes. We combine competence and technology with the world of fashion and style. Our portfolio includes 4F, 4F Junior and Outhorn brands, as well as multibrand sports shops SportStyleStory. We are the exclusive distributor of the Under Armour brand on the Polish market. We sponsor the Olympic and Paralympic teams, as well as several European committees. We constantly want to develop - we improve our offer, create new projects and expand our horizons to foreign markets. And this is not our last word. We want to inspire, motivate and participate in the sporting success of our customers.
Kalmar
Kalmar jest liderem w zakresie produkcji maszyn do przeładunku kontenerów, automatyki portowej i serwisu. Zaopatruje w maszyny: operatorów portowych i terminalowych, centra dystrybucji oraz przemysł ciężki. Co czwarty kontener na świecie jest przemieszczany za pomocą rozwiązań Kalmar! Kalmar to prekursor w zakresie automatyzacji terminali i efektywnej energetycznie obsługi kontenerów, projektuje inteligentne rozwiązania, dzięki którym światowy obrót towarami może być jeszcze sprawniejszy, innowacyjny i bardziej zrównoważony. Kalmar is a leader in the production of machinery for container handling, port automation and service. It supplies machines to: port and terminal operators, distribution centers and heavy industry. Every fourth container in the world is moved using Kalmar solutions! Kalmar is a precursor in the field of terminal automation and energy-efficient container handling, designing intelligent solutions that make global trade in goods even more efficient, innovative and more sustainable.
Ibra Makeup
Ibra Makeup to marka, która w swoim asortymencie posiada profesjonalne kosmetyki i akcesoria do makijażu. Produkty są tworzone w taki sposób, aby mogły sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientek. Ibra Makeup prężnie się rozwija i pojawia się na wielu branżowych wydarzeniach, by dzielić się swoją wiedzą z zakresu makijażu i pielęgnacji. W swojej ofercie posiada szeroki asortyment produktów, który wizażystom umożliwia przyjemną pracę z makijażem, a początkującym miłośnikom makeupu zapewnia zadowalające efekty w codziennym podkreślaniu urody. Intensywny rozwój i uznanie klientów jest dla nas ogromnym sukcesem i motywacją do dalszych działań.

Więcej możliwości pomocy

Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.
Ta strona została zaktualizowana. Prosimy odśwież ją.