HELPERS' GENERATION

HELPERS' GENERATION to studenci zjednoczeni wokół misji pomocy chorym na nowotwory krwi.

Łączą ich pasja, energia i zaangażowanie.

ZOBACZ, ILE UDAŁO NAM SIĘ WSPÓLNIE OSIĄGNĄĆ DO 2021 ROKU!

Od 2013 roku prowadzimy działania projektowe na uczelniach wyższych. Każdego roku akademickiego studenci inicjują kolejne akcje rejestracyjne na campusach swoich uczelni. W sumie już niemal 1,5 tys. Dni Dawcy Szpiku odbyło się na korytarzach szkół wyższych w całej Polsce!


Na wielu uczelniach możliwość zarejestrowania się jako potencjalny Dawca szpiku, to już niemal tradycja! Dzięki temu każdego semestru do bazy Fundacji DKMS dołączają tysiące nowych, potencjalnych Dawców szpiku i komórek macierzystych.


Dawcy zarejestrowani na uczelniach są nie tylko młodzi i zdrowi, ale również znakomicie wyedukowani i świadomi swojej decyzji. Dzięki temu tak wielu z nich podarowało już cząstkę siebie ratując życie chorym na nowotwory krwi Pacjentom.


CHCESZ POMÓC? DOŁĄCZ DO HELPERS’ GENERATION!

I Ty możesz zostać studenckim Liderem Fundacji DKMS i zainicjować akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku na swojej uczelni! Zbierz zespól Wolontariuszy i działaj! Zaprosimy Cię na dedykowane szkolenie oraz przekażemy wszystkie niezbędne materiały, aby Twoja akcja zakończyła się sukcesem.

Zostań LIDEREM Projektu HELPERS’ GENERATION!

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ LIDEREM STUDENCKIM?


PARTNER PROJEKTU

W roku akademickim 2021/2022 rozpoczynamy współpracę z Firmą Ernst & Young, który jest fundatorem szkoleń dla najlepszych Liderów Projektu HELPERS’ GENERATION w EY Academy of Business.

MASZ PYTANIE?

Alicja Cichońska
Koordynator ds. Rekrutacji Dawców

Więcej możliwości pomocy

Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.