Wsparcie dla Pacjentów

Dar Fundacji DKMS

Celem inicjatywy Dar Fundacji DKMS, jest zakup specjalistycznych urządzeń i sprzętu medycznego, niezbędnych do diagnostyki oraz skutecznego leczenia i rehabilitacji Pacjentów onkohematologicznych.

02.02.2024

W ramach Programu Rozwoju Polskiej Transplantologii i Wsparcia Pacjentów realizujemy projekt Dar Fundacji DKMS. Jednym z jego kluczowych celów jest zakup specjalistycznych urządzeń i sprzętu, niezbędnych do skutecznego leczenia i rehabilitacji Pacjentów onkohematologicznych. W ramach inicjatywy Dar Fundacji DKMS kliniki transplantacji szpiku oraz oddziały hematologiczne mogą otrzymać darowizny na budowę, rozbudowę, remont i/lub wsparcie w zakupie sprzętu medycznego.

Rocznie na wsparcie szpitali przeznaczamy blisko 5 000 000 zł. Już teraz w klinikach w Gdańsku, Bydgoszczy, Słupsku, Szczecinie czy w Gliwicach Pacjenci korzystają z urządzeń medycznych z czerwonymi naklejkami Dar Fundacji DKMS.Zobacz w których klinikach i szpitalach znajduje się sprzęt z naklejką Dar Fundacji DKMS:


Monika Mizerska Przekazanie  sprzętu do szpitala
Przekazanie urządzenia do fotoferezy dla Szpitala im. Jurasza w Bydgoszczy
Dezynfekator
Klinika dzieciaków Chojraków w Poznaniu
Dezynfekator
Więcej informacji o Programie Rozwoju Polskiej Transplantologii i Wsparcia Pacjentów
Ewa Nawrot
Starszy Koordynator ds. Współpracy z Organizacjami Pacjentów
Więcej możliwości pomocy
Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.