Wsparcie dla Pacjentów

Dar Fundacji DKMS

Celem inicjatywy Dar Fundacji DKMS, jest zakup specjalistycznych urządzeń i sprzętu medycznego, niezbędnych do diagnostyki oraz skutecznego leczenia i rehabilitacji Pacjentów onkohematologicznych.

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2021

W ramach Programu Rozwoju Polskiej Transplantologii i Wsparcia Pacjentów realizujemy projekt Dar Fundacji DKMS. Jednym z jego kluczowych celów jest zakup specjalistycznych urządzeń i sprzętu, niezbędnych do skutecznego leczenia i rehabilitacji Pacjentów onkohematologicznych. W ramach inicjatywy Dar Fundacji DKMS kliniki transplantacji szpiku oraz oddziały hematologiczne mogą otrzymać darowizny na budowę, rozbudowę, remont i/lub wsparcie w zakupie sprzętu medycznego.

Rocznie na wsparcie szpitali przeznaczamy blisko 5 000 000 zł. Już teraz w klinikach w Gdańsku, Bydgoszczy, Słupsku, Szczecinie czy w Gliwicach Pacjenci korzystają z urządzeń medycznych z czerwonymi naklejkami Dar Fundacji DKMS.Zobacz w których klinikach i szpitalach znajduje się sprzęt z naklejką Dar Fundacji DKMS:


Więcej informacji o Programie Rozwoju Polskiej Transplantologii i Wsparcia Pacjentów

Monika Mizerska-Gryko
Lider Programu Rozwoju Polskiej Transplantologii

Więcej możliwości pomocy

Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.