Szukamy Dobrych genów! Czyli właśnie Ciebie!

Czy jesteś blondynką, brunetką, czy właśnie ufarbowałaś włosy na zielono, rozważna, czy romantyczna, z nosem w książce, czy do najlepszych przecen, kolekcjonerka szpilek, czy koncertowych T-shirtów, wieczna jesieniara, czy niepokorna plażowiczka...

Masz w sobie #DobreGeny!
Geny, które mogą pomóc innym. Zostań kobietą czyjegoś życia – ratując je!

Wiemy, że w każdym z nas jest ogromny potencjał dobra i chęć niesienia pomocy. Dodatkowo możesz być czyjąś drugą połówką genetyczną, inaczej mówiąc genetycznym bliźniakiem. To nazewnictwo może brzmieć tajemniczo, ale już Ci wyjaśniamy: bez względu na swoją grupę krwi, bez powiązań rodzinnych - Twoje antygeny zgodności tkankowej mogą być takie same jak innej osoby. To znaczy, że rejestrując się w DKMS jako potencjalny Dawca komórek macierzystych, dajesz osobie, która usłyszała wyrok - nowotwór krwi szansę na całkowity powrót do zdrowia.


Zamów pakiet rejestracyjny do domu!
Wyślemy go do Ciebie w ciągu dwóch dni roboczych.

Jak zarejestrować się w bazie Dawców Fundacji DKMS?

Kiedy pakiet będzie już w Twoich rękach pobierz wymaz, wypełnij formularz i odeślij z powrotem do nas. Po przebadaniu przesłanych próbek i wprowadzeniu danych do bazy staniesz się aktywnym potencjalnym Dawcą komórek macierzystych.

Zamów pakiet rejestracyjny przez internet
Wypełnij formularz, pobierz wymaz i odeślij pakiet
Gratulacje! Jesteś aktywnym Dawcą szpiku