Szukamy Dobrych genów! Czyli właśnie Ciebie!

Klaudia_Dawczyni
06.05.2021

Bez względu na to jaki masz kolor włosów oraz oczu, jesteś psiarzem, kociarzem, filatelistą, filumenistą, czy bujasz w obłokach, czy twardo stąpasz po ziemi, czy jesteś fanem tak alternatywnych zespołów, że nawet ich członkowie o sobie nie słyszeli, czy po dwóch nutkach rozpoznajesz jaka to melodia leci u sąsiada na grillu.

Masz w sobie #DobreGeny!
Geny, które mogą pomóc innym. Zostań mężczyzną czyjegoś życia – ratując je!

Wiemy, że w każdym z nas jest ogromny potencjał dobra i chęć niesienia pomocy. Dodatkowo możesz być czyjąś drugą połówką genetyczną, inaczej mówiąc genetycznym bliźniakiem. To nazewnictwo może brzmieć tajemniczo, ale już Ci wyjaśniamy: bez względu na swoją grupę krwi, bez powiązań rodzinnych - Twoje antygeny zgodności tkankowej mogą być takie same jak innej osoby. To znaczy, że rejestrując się w Fundacji DKMS jako potencjalny Dawca komórek macierzystych, dajesz osobie, która usłyszała wyrok - nowotwór krwi szansę na całkowity powrót do zdrowia.


Zamów pakiet rejestracyjny do domu!
Wyślemy go do Ciebie w ciągu dwóch dni roboczych.

Jak zarejestrować się w bazie Fundacji DKMS?

Kiedy pakiet będzie już w Twoich rękach pobierz wymaz, wypełnij formularz i odeślij z powrotem do nas. Po przebadaniu przesłanych próbek i wprowadzeniu danych do bazy staniesz się aktywnym potencjalnym Dawcą komórek macierzystych.

Zamów pakiet rejestracyjny przez internet
Wypełnij formularz, pobierz wymaz i odeślij pakiet
Gratulacje! Jesteś aktywnym Dawcą szpiku