Akcja
05.03.2024

Pomóż mi przebiec półmaraton onkologiczny!

Marzena Godzwon

Moją największą pasją jest bycie z drugim człowiekiem i pomaganie innym. Teraz sama potrzebuję pomocy! Potrzebuję Dawcy Szpiku, który pozwoli mi wrócić do swojego życia.

Dołącz do bazy potencjalnych Dawców szpiku! Być może to właśnie Ty uratujesz mi życie i podarujesz powrót do rodziny. Możesz też przekazać darowiznę dla Fundacji DKMS na pokrycie kosztów rejestracji potencjalnych Dawców.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!

Mam na imię Marzena, mam 45 lat i od ponad 20 lat razem z moim ukochanym mężem Sebastianem mieszkam w Krakowie. To w tym mieście, które nazywam swoim domem, wychowujemy nasze córki Aleksandrę i Natalię.

W 2022 r. mój świat po raz pierwszy się zatrzymał. W lipcu usłyszałam, że choruję na białaczkę. Dotychczas nie mogłam usiedzieć w jednym miejscu, a choroba sprawiła, że musiałam zwolnić. Kilka miesięcy później dostałam swój pierwszy przeszczep szpiku od siostry.

Powoli wracałam do zdrowia, wróciłam chociaż na chwilę do ulubionej pracy w bibliotece w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Krakowie, jednak podczas badań wyszło, że choroba wróciła.

Marzena Godzwon

Czeka mnie ponowne przeszczepienie szpiku, tym razem szukany jest dawca spoza rodziny. Zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku, być może to dzięki Tobie będę mogła przebiec półmaraton onkologiczny!

Rejestruję się jako potencjalny Dawca szpiku!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18. a 55. rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania.

Jak pobiera się szpik i komórki macierzyste do przeszczepu?
Chcesz zorganizować Dzień Dawcy Szpiku dla Marzeny?
Patrycja Krajewska
Patrycja Krajewska
Koordynator ds. Rekrutacji Dawców

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

Udostępnij ten apel swoim przyjaciołom i rodzinie!

Więcej możliwości pomocy
Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.