Fundacja DKMS na Warszawskim Business Run

Fundacja DKMS została dumnym partnerem czwartego już biegu Warszawa Business Run. Bieg jest częścią ogólnopolskiej imprezy Poland Business Run, która odbywa się w 8 największych miastach w Polsce w tym samym czasie – 3 września 2017r., start o g. 10:30. Największe polskie i zagraniczne firmy będą rywalizować w pięcioosobowych sztafetach na dystansie 4,2 km. Całkowity dochód z imprezy jest przeznaczony dla osób po amputacjach.

05.03.2021

Fundacja DKMS została dumnym partnerem czwartego już biegu Warszawa Business Run. Bieg jest częścią ogólnopolskiej imprezy Poland Business Run, która odbywa się w 8 największych miastach w Polsce w tym samym czasie – 3 września 2017r., start o g. 10:30. Największe polskie i zagraniczne firmy będą rywalizować w pięcioosobowych sztafetach na dystansie 4,2 km. Całkowity dochód z imprezy jest przeznaczony dla osób po amputacjach. W jednym dniu możesz pomóc nie tylko osobom z problemami ruchu - ale także zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku i komórek macierzystych, ratując w przyszłości komuś życie!

Jednym z beneficjentów tegorocznego biegu w Warszawie jest Konrad Molis, który w wyniku wypadku stracił prawą nogę. Nie poddał się jednak i każdego dnia walczy o swoją przyszłość – obydwa intensywną rehabilitację, pracuje jako opiekun-wychowawca, trenuje wioślarstwo, aktywnie szuka pracy biurowej. Uczestnicy Warszawa Business Run wesprą go w pozyskaniu środków na sfinansowanie profesjonalnej protezy i dalszego procesu rehabilitacji, co umożliwi Konradowi aktywne życie.

To proste jak nasze motto: Pobiegniesz? Pomożesz! Razem możemy o wiele więcej!

Do udziału biegu można zarejestrować się na stronie: http://warszawabusinessrun.pl/pl/sign-in. Więcej o inicjatywie dowiesz się na http://warszawabusinessrun.pl/ lub na kanale fejsbukowym WBRwolontariat.

Do zobaczenia 3-ciego września!

Podobne wpisy