Historia Dawcy

Jakub Makówka - Dawca komórek macierzystych

"W czasie ciężkim dla każdego, gdzie z każdej strony atakują nas negatywne informacje z kraju i świata, otrzymałem możliwość przeżycia niesamowitej rzeczy, którą chciałbym się Wami podzielić.

23.02.2021

W czasie ciężkim dla każdego, gdzie z każdej strony atakują nas negatywne informacje z kraju i świata, otrzymałem możliwość przeżycia niesamowitej rzeczy, którą chciałbym się Wami podzielić.

Jesienią, wracając z pracy odebrałem telefon, który poniekąd zmienił moje życie. Dowiedziałem się, że mój bliźniak genetyczny potrzebuje pomocy i to najprawdopodobniej właśnie ja mogę go uratować. Wiadomość smutna, ponieważ ktoś potrzebuje pomocy, ale i dobra zarazem, ponieważ jest szansa mu pomóc. Bez wahania zgodziłem się i nie żałuję. Bez wątpienia powiem, że warto dzielić się życiem.

Satysfakcja z tego, że ktoś dzięki mojej decyzji dostał szansę, jest nie do opisania. Jeśli czyta to osoba, która czeka na zgodnego Dawcę, bądź dobrej myśli! Dawców na świecie jest ponad 38 milionów i cały czas rejestrują się nowe osoby.

Jeśli natomiast możesz zarejestrować się w bazie potencjalnych Dawców szpiku, zrób to. To niesamowite uczucie mieć możliwość uratować komuś życie.

Ty też możesz uratować komuś życie!
Historie Dawców