Katarzyna Włodarczyk - Dawczyni komórek macierzystych

"Chwile szczęścia, którymi się cieszymy, przychodzą niespodziewanie. To nie my je chwytamy, ale one nas chwytają..."

2013 luty, godz. 8:20: Od tej chwili cząstka mnie, zaczyna się dzielić na dwie osoby. Doświadczam cudu życia. Jak nie wiele trzeba, by podarować szanse na nowe życie drugiemu człowiekowi. Czas płynie, spoglądam na moje komórki, jest ich coraz więcej, radość w sercu, gdyż to od nich będzie dużo zależało. To niesamowite uczucie .

Godz. 12:30: Udało się zebrać odpowiednią ilość :) Teraz będzie już tylko lepiej, razem pokonamy Twoją chorobę! Od teraz już nie ma Ty, jesteśmy MY!

Kochani, "Każdy człowiek na świecie, nawet w cierpieniu kocha życie..." dlatego też zróbmy wszystko, co w naszej mocy, by jak najwięcej ludźi mogło się cieszyć każdym nowym dniem. Ty i ja, możemy zmienić scenariusz życia wielu osób. Zachęcam do rejestracji. Nie czekaj, bo wczoraj już było, liczy się tu i teraz. Podaruj życie i nie bądź przyjacielu obojętny, ktoś czeka właśnie na Ciebie! Odwagi!

ps. Dziękuję wszystkim za wszystko. Dziękuję każdemy z Was osobno! W szczególności p. Zuzi z Fundacji, Gosi i Kasi z Banacha. Jesteście Aniołami!

Ty też możesz uratować komuś życie!