Historia Dawcy

Łukasz Lewandowski - Dawca szpiku

Dlaczego o tym piszę? Być może przeczyta to ktoś, kto jeszcze nie jest w bazie DKMS. Jeśli jesteś w przedziale wiekowym 18-55 lat i cieszysz się względnym zdrowiem, wejdź na stronę www.dkms.pl i zamów pakiet rejestracyjny.

Już jakiś czas temu zarejestrowałem się w Fundacji DKMS. Podałem podstawowe dane, pogrzebałem patyczkiem w ustach i tyle. Nie spodziewałem się jak ważna będzie to decyzja. Okazało się, że mam bliźniaka genetycznego, chorego na białaczkę, który potrzebuje mojej pomocy. Szczegółowymi badaniami potwierdzono, że mogę oddać szpik z talerza kości biodrowej. No i stało się! Miałem okazje uratować komuś życie. Mój szpik poleciał do mężczyzny z Izraela.

Łukasz Lewandowski - Dawca szpiku


Dlaczego o tym piszę? Być może przeczyta to ktoś, kto jeszcze nie jest w bazie DKMS. Jeśli jesteś w przedziale wiekowym 18-55 lat i cieszysz się względnym zdrowiem, wejdź na stronę www.dkms.pl i zamów pakiet rejestracyjny. Wszystkie niezbędne informacje są na stronie. Zarejestruj się! Być może i ty masz swojego bliźniaka genetycznego. Nie zwlekaj. Liczy się każdy dzień.

Ty też możesz uratować komuś życie!Historie Dawców