Historia Dawcy

Natalia Radecka - Dawczyni komórek macierzystych

Moje komórki trafiły do dorosłego mężczyzny z Kanady.

28.09.2021

"POMOŻESZ BO MOŻESZ. MASZ TO W GENACH" ❤


Do bazy Dawców dołączyłam wiosną 2021 roku. Kiedy pojawiła się wiadomość, że znalazł się mój "bliźniak genetyczny", bez jakiegokolwiek zastanowienia zgodziłam się pomóc. Wszystko działo się tak szybko. Krótko po rejestracji zadzwonił telefon, że jest zgodność z chorym Pacjentem, zajęto to kilka miesięcy nim do wszystkiego doszło, liczne badań i zastrzyki, no i w końcu mamy to, prawie 6h podłączona do maszyny zapełniłam woreczek tym co najlepsze .

Całe życie marzyłam by pomagać innym i w końcu zrobiłam coś, czego pieniędzmi się nie kupi, ofiarowałam cząstkę siebie swojemu "bliźniakowi genetycznemu", który potrzebował mojej pomocy, by wyzdrowieć. Teraz trzymam mocno kciuki by wszystko się udało i przeszczep został przez jego organizm przyjęty i wszystko skończyło się dobrze . Moje komórki trafiły do dorosłego mężczyzny z Kanady.

Chciałabym podziękować wszystkim, którzy mnie w tym czasie wspierali, jesteście cudowni.

Zapewniam wszystkich na własnym doświadczeniu, to nic nie boli i nie ma się czego bać, a ratuje życie waszemu "bliźniakowi genetycznemu". Rejestrujcie się bo dobro zawsze wraca .


Zachęcam teraz wszystkich do rejestracji, to nic nie kosztuje i niczym się nie ryzykuje, a satysfakcja pomocy innym jest ogromna.

Ty też możesz uratować komuś życie!


Historie Dawców