Dzień Dawcy szpiku
Dzień Dawcy szpiku
Dzień Dawcy szpiku

Zarejestruj się dla Moniki!

Meet&Eat Business Garden, Legnicka 48, 53-671 , Wrocław, Polska
12.12.2023
08:00 (CET)
13.12.2023
15:30 (CET)
Zarejestruj się

Mój Everest…

Zostań Dawcą szpiku!

Mam na imię Monika, jestem rodowitą wrocławianką i Wrocław jest moim domem. Moja codzienność to spotkania z bliskimi, praca i pasja – górskie wędrówki i wspinaczki. Miłość do gór zaszczepił we mnie mój mąż Marcin. Razem napawamy się pięknem i trudem górskich wędrówek i zdobywamy kolejne szczyty.

Mam to szczęście, że wokół siebie mam cudownych, oddanych ludzi – poza mężem, zawsze mogę liczyć na mamę, tatę i siostrę oraz przyjaciół. Doceniam to szczególnie teraz, gdy walczę z chorobą – ostrą białaczkę szpikową. Diagnozę usłyszałam na początku października. Od tego czasu czuję, że mam do zdobycia swój prywatny Mount Everest – wyzdrowieć i żyć dalej pełnią życia.

Moi bliscy są dla mnie jak skały, które na szlaku do zdrowia wspierają, dodają sił, motywują, asekurują. Dzięki nim, wierzę, że wyzdrowieję i czeka na mnie spokój i pełnia szczęścia.

Aby wyzdrowieć potrzebuję jeszcze jednej, ważnej osoby – niespokrewnionego Dawcy szpiku, który odda mi cząstkę siebie, abym mogła żyć. Dlatego proszę, zarejestruj się do bazy potencjalnych Dawców. Podejmij decyzję, która może uratować mnie lub innego Pacjenta na świecie. Bądź szansą na życie!

Nadchodzące wydarzenia