Zostań studenckim LIDEREM projektu HELPERS’ GENERATION

HELPERS GONNA HELP! Zostań LIDEREM

Zabierzemy Cię w wirtualną, 10-tygodniową podróż podczas której poznasz nowych ludzi, zawrzesz wartościowe znajomości, zdobędziesz doświadczenie w koordynowaniu projektu, a na koniec zaangażujesz studentów swojej uczelni w rejestrację potencjalnych Dawców szpiku.

Podejmij wyzwanie i już teraz zgłoś się do wiosennej odsłony online projektu HELPERS’ GENERATION!

HELPERS GONNA HELP! Zostań LIDEREMXII edycja Helpers'Generation wygląda inaczej niż wszystkie poprzednie! Ze względu na potrzebę utrzymywania dystansu społecznego zdecydowaliśmy się przenieść większość naszych działań do świata wirtualnego, a to daje nam możliwość zaproszenia do projektu większej liczby Liderów z każdej uczelni wyższej w Polsce!

Mimo zmienionej formuły, cel pozostaje ten sam, chcemy zarejestrować jak najwięcej nowych potencjalnych dawców szpiku. W tym roku rejestracja dawców nie będzie odbywać się na uczelnianych korytarzach, tylko w bezpiecznych dla każdego potencjalnego dawcy warunkach. Zgłoś się do projektu i sprawdź co w tym roku przygotowaliśmy!


HELPERS GONNA HELP! Zostań LIDEREM


NAJCZĘŚCIEJ POJAWIAJĄCE SIĘ PYTANIA

CZY UDZIAŁ W SZKOLENIU DLA LIDERÓW JEST OBOWIĄZKOWY?

Tak, udział w szkoleniu online dla Liderów jest obowiązkowy - dzięki niemu Liderzy zdobywają wiedzę i umiejętności potrzebne do organizacji akcji. Osoby, które przesyłają aplikację, automatycznie deklarują swój udział oraz powinny wziąć pod uwagę konieczność zaplanowania wolnego czasu.

NA CZYM DOKŁADNIE BĘDZIE POLEGAŁA MOJA ROLA, JAK ZOSTANĘ LIDEREM?

Twoim zadaniem będzie skompletowanie zespołu Wolontariuszy, którym przekażesz paczki z materiałami DKMS do indywidualnej rejestracji Dawców, w bezpiecznych dla każdego warunkach. Wspólnie będziecie mieli szansę na zarejestrowanie aż 100 osób! Dodatkowo będziesz prowadzić działania promocyjne i edukacyjne polegające m.in. na działalności w social mediach i wystąpieniach w mediach tradycyjnych. Do realizacji wszystkich zadań przygotuje Cię szkolenie online oraz wskazówki i materiały dla liderów akcji. Na każdym etapie projektu wspierać Cię będzie dedykowany Koordynator Fundacji DKMS.

CZY JEŻELI ZOSTANĘ LIDEREM, TO WSZYSTKO BĘDĘ MUSIAŁ ZORGANIZOWAĆ SAMODZIELNIE?

Nie.Twoją rolą, jako Lidera będzie zorganizowanie grupy Wolontariuszy, która wesprze Cię w realizowaniu działań. Pamiętaj też, że Fundacja DKMS, bazując na swoim doświadczeniu w rejestracji potencjalnych Dawców szpiku i komórek macierzystych, udzieli Ci wsparcia na każdym etapie.

CZY JEŻELI WCZEŚNIEJ ORGANIZOWAŁAM/EM AKCJĘ REJESTRACJI NA UCZELNI I BYŁAM/EM AMBASADOREM/LIDEREM, TO MUSZĘ PRZESYŁAĆ APLIKACJĘ?

Tak, działania są realizowane na innych zasadach, w związku z czym niezbędne jest przesłanie aplikacji przez każdego kandydata, który chce być Liderem akcji w zbliżającej się edycji HELPERS' GENERATION.

Ta strona została zaktualizowana. Prosimy odśwież ją.