Twój sposób na zbiórkę (darowiznę)

Istnieje wiele różnych sposobów przekazywania darowizn lub zbierania pieniędzy.

Zakupy przez internet z Fani Mani

Fani Mani to serwis, dzięki któremu możesz bezpłatnie wspierać fundację DKMS podczas zakupów w internecie.

Nie ważne, czy zamawiasz kosmetyki, buty, elektronikę czy książki. Średnio 2,5% z Twojego zakupu trafi do fundacji, jeśli zaczniesz używać Fani Mani. Bez żadnej dodatkowej opłaty!

Pomagaj nam podczas codziennych zakupów online, zamawiania jedzenia lub rezerwacji noclegów.

Jak? Zarejestruj się w Fani Mani, korzystając z poniższego linku.


Zarejestruj się

Katalog marzeń

Chwile warte więcej

Szukasz prezentu, którym sprawisz radość bliskiej osobie? Podaruj jej „Chwile warte więcej” i cieszcie się czasem spędzonym razem. Pamiętaj, że najpiękniejsze rzeczy w życiu często są za darmo. Miłość, przyjaźń, czas spędzony razem, miłe gesty i małe niespodzianki. Sprawdź nasze propozycje!

Całkowity dochód (po odliczeniu podatku VAT) z voucherów na „Chwile warte więcej” zostanie przeznaczony na cel charytatywny. Vouchery z tej kategorii można zamówić jako eVoucher PDF do samodzielnego wydruku lub jako dodatek do zamówienia na inne usługi.

Pamiętaj realizacja „Chwil wartych więcej” leży w Twojej gestii, a dzięki nim przy okazji pomożesz podopiecznym Fundacji DKMS.

Znajdź prezent

Biegi i inne eventy sportowe

Jesteś sportowym maniakiem? Uwielbiasz biegać albo brać udział w zawodach z torem przeszkód albo feerią kolorów? A może interesują Cię mniej ekstremalne dyscypliny, jak na przykład turniej szachowy?

Jeśli tak, to pamiętaj, że takie wydarzenie może stanowić również wspaniałą okazję do zorganizowania zbiórki pieniędzy dla Fundacji DKMS. Wystarczy, że napiszesz do nas na darowizny@dkms.pl a my pomożemy Ci zorganizować zbiórkę pieniędzy podczas Twojego ulubionego eventu.

Nie wiesz jak zacząć?

Sprawdź