Agrii Polska sieje pomoc!

Rejestruję się

Na świecie co 27 sekund, a w Polsce co 40 minut jedna osoba dowiaduje się, że choruje na nowotwór krwi. Dla wielu pacjentów często jedyną szansą na wyleczenie jest przeszczep szpiku lub krwiotwórczych komórek macierzystych od niespokrewnionego dawcy, tzw. „bliźniaka genetycznego”.

Pomagaj razem z nami i zarejestruj się już dziś w bazie Fundacji DKMS. Twój „bliźniak genetyczny” może Cię potrzebować nawet w tej chwili!

„Agrii to ludzie” - w naszej firmie wszyscy mówimy do siebie po imieniu, jemy wspólne posiłki, integrujemy się, ale i wspólnie pomagamy. Tym razem zdecydowaliśmy się wesprzeć walkę z białaczką i innymi chorobami krwi. Dzięki współpracy z Fundacją DKMS, każdy z nas może stać się potencjalnym dawcą szpiku, oferując nadzieję i drugą szansę na życie jak największej liczbie pacjentów z nowotworem krwi.

W codziennej pracy kierujemy się hasłem "Agrii to ludzie" wierząc, że to zespół tworzy naszą organizację, a razem możemy więcej!”.

Jak wygląda rejestracja?

1. Zamów bezpłatny pakiet rejestracyjny przez internet

Rejestracja online!

Odpowiedz na kilka pytań i zamów swój pakiet rejestracyjny. Prześlemy go na wskazany przez Ciebie adres.

2. Wypełnij formularz, pobierz wymaz

Wypełnij formularz

Wypełnij przesłany formularz, pobierz wymaz z wewnętrznej strony policzka za pomocą pałeczek zawartych w pakiecie.

3. Odeślij pakiet do Fundacji DKMS

Odeślij pakiet

Wystarczy, że wrzucisz go do skrzynki Poczty Polskiej. Po przebadaniu Twojego wymazu i wprowadzeniu Twoich danych do bazy staniesz się aktywnym potencjalnym Dawcą. Od tego momentu Twoje zgłoszenie będzie brane pod uwagę przy każdym przeszukaniu naszej bazy dla Pacjentów potrzebujących przeszczepienia komórek macierzystych z całego świata.

Rejestruję się i pomagam!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania. Zamów pakiet już dziś i pomóż chorym na nowotwory krwi.

Jak pobiera się szpik i komórki macierzyste do przeszczepu?

Dziękujemy Ci za Twoje wsparcie! Udostępnij ten apel i pomóż nam dotrzeć do kolejnych Dawców!

O Inicjatorze

Należymy do grona liderów w branży produkcji i dystrybucji kwalifikowanego materiału siewnego, nawozów posypowych, nawozów dolistnych, środków ochrony roślin oraz handlu zbożem. Koncentrujemy się na fachowym doradztwie i innowacyjnym podejściu do produkcji roślinnej, dzięki czemu zdobyliśmy zaufanie tysięcy profesjonalnych rolników.

Koordynator Fundacji DKMS

Natalia Banasik
Natalia Banasik
Trenerka Działu Rekrutacji Dawców

Zarejestruj się i podaruj szansę na nowe życie.