Wirtualne Dni Dawcy AIUT - razem możemy więcej!

Rejestruję się

Twój ruch! Jesteśmy tu Razem - dla życia podczas Wirtualnych Dni Dawcy!

Niech 4 grudnia stanie się dniem, w którym wspólnie będziemy działać dla życia! Twój "bliźniak genetyczny" może właśnie teraz potrzebować pomocy. Pomóżmy razem. Zaangażuj się z nami!


Co 27 sekund na świecie ktoś dowiaduje się o diagnozie nowotworu krwi. I właśnie dzięki Tobie taka osoba ma szansę wyzdrowieć. Lekarstwo masz w sobie, podobnie jak każdy z nas.

Jak to działa? Potrzebujących i potencjalnych dawców szpiku łączy baza Fundacji DKMS. Wystarczy, że właśnie teraz, online zamówisz BEZPŁATNY pakiet rejestracyjny, a Fundacja DKMS prześle go na wskazany przez Ciebie adres. Pobrany z wewnętrznej strony policzka wymaz odsyłasz na adres Fundacji DKMS. I już! To nie boli i nie kosztuje – a może uratować życie drugiemu człowiekowi, który czeka na Twój ruch!

Dlaczego o tym mówimy, dlaczego tu jesteśmy?

AIUT jest liderem w dziedzinie automatyzacji i robotyzacji przemysłu. Jednak niezmiennie wyznajemy zasadę „people first”. Równolegle z rozwojem firmy, angażujemy się również społecznie. Pomagamy w różnym zakresie. Szczególną uwagę zwracamy na nasze otoczenie i potrzeby ludzi. Dołącz do nas. Wspólnie możemy napisać historie, które znajdą szczęśliwe zakończenie. Dbaj również o zdrowie swoje i swoich najbliższych, a jeśli możesz, dołącz i pomóż!

Jak wygląda rejestracja?

1. Zamów bezpłatny pakiet rejestracyjny przez internet

Rejestracja online!

Odpowiedz na kilka pytań i zamów swój pakiet rejestracyjny. Prześlemy go na wskazany przez Ciebie adres.

2. Wypełnij formularz, pobierz wymaz

Wypełnij formularz

Wypełnij przesłany formularz, pobierz wymaz z wewnętrznej strony policzka za pomocą pałeczek zawartych w pakiecie.

3. Odeślij pakiet do Fundacji DKMS

Odeślij pakiet

Wystarczy, że wrzucisz go do skrzynki Poczty Polskiej. Po przebadaniu Twojego wymazu i wprowadzeniu Twoich danych do bazy staniesz się aktywnym potencjalnym Dawcą. Od tego momentu Twoje zgłoszenie będzie brane pod uwagę przy każdym przeszukaniu naszej bazy dla Pacjentów potrzebujących przeszczepienia komórek macierzystych z całego świata.

Rejestruję się i pomagam!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania. Zamów pakiet już dziś i pomóż chorym na nowotwory krwi.

O Inicjatorze

AIUT Sp. z o.o.

Zarejestruj się i podaruj szansę na nowe życie.