Wirtualny Dzień Dawcy Szpiku - Atlas Ward

Rejestruję się

Zostań Dawcą Szpiku

Czy wiesz, że w Polsce co 40 minut ktoś otrzymuje diagnozę białaczki lub innego nowotworu krwi? Ta trudna wiadomość dotyka zarówno rodziców małych dzieci, jak i młodzież oraz dorosłych. Niezależnie od wieku, każdy może być zagrożony chorobą. Jednak istnieje nadzieja - każdy z nas może pomóc. Dla wielu chorych jedyną szansą na przeżycie jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od niespokrewnionego Dawcy.

Dlatego Atlas Ward, lider w branży budownictwa przemysłowego i logistycznego, połączył siły z Fundacją DKMS, aby zaprosić Cię do udziału w wyjątkowej akcji, która może zmienić czyjeś życie!

Już 22 maja organizujemy Dzień Dawcy Szpiku w siedzibie głównej Spółki, przy Zwycięskiej 41 we Wrocławiu, podczas którego będziesz mógł zarejestrować się jako potencjalny Dawca szpiku kostnego.

Zachęcamy wszystkich pracowników, klientów oraz przyjaciół spoza Wrocławia do rejestracji online i zamówienia pakietu rejestracyjnego, który zostanie dostarczony do domu.

I Ty możesz uratować komuś życie, rejestrując się jako potencjalny Dawca.

Dołącz do bazy Fundacji DKMS!


Jak wygląda rejestracja?

1. Zamów bezpłatny pakiet rejestracyjny przez internet

Rejestracja online!

Odpowiedz na kilka pytań i zamów swój pakiet rejestracyjny. Prześlemy go na wskazany przez Ciebie adres.

2. Wypełnij formularz, pobierz wymaz

Wypełnij formularz

Wypełnij przesłany formularz, pobierz wymaz z wewnętrznej strony policzka za pomocą pałeczek zawartych w pakiecie.

3. Odeślij pakiet do Fundacji DKMS

Odeślij pakiet

Wystarczy, że wrzucisz go do skrzynki Poczty Polskiej. Po przebadaniu Twojego wymazu i wprowadzeniu Twoich danych do bazy staniesz się aktywnym potencjalnym Dawcą. Od tego momentu Twoje zgłoszenie będzie brane pod uwagę przy każdym przeszukaniu naszej bazy dla Pacjentów potrzebujących przeszczepienia komórek macierzystych z całego świata.

Rejestruję się i pomagam!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania. Zamów pakiet już dziś i pomóż chorym na nowotwory krwi.

O Inicjatorze

Lider Generalnego Wykonawstwa

Koordynator Fundacji DKMS

Natalia Banasik
Natalia Banasik
Starszy Koordynator ds. Rekrutacji Dawców

Zarejestruj się i podaruj szansę na nowe życie.