Wspólny cel - ku życiu! ID Logistics z DKMS idą razem!

Rejestruję się

Czy wiesz, że co 27 sekund na świecie ktoś słyszy diagnozę- nowotwór krwi? Czy wiesz, że Twój „bliźniak genetyczny” może Cię potrzebować nawet w tej chwili?


Tragedia dotyka nie tylko pacjentów, ale także ich rodziny i przyjaciół.

Pomoc chorym jest jednym z największych wyzwań, dlatego zaangażowanie indywidualnego człowieka – każdego z nas, jest niezwykle ważne!

W ID Logistics z dumą wspieramy tak istotne przedsięwzięcia. Wierzymy, że prawdziwe bycie liderem to uwzględnienie dwóch sfer – biznesu oraz społeczeństwa, bierzemy więc odpowiedzialność za wpływ podjętych przez nas decyzji i działań.

Biorąc udział w tej akcji, stajemy się częścią wielkiej misji, nie tylko ratowania życia, ale także dawania nadziei tym, którym jej zabrakło.

Współpraca z DKMS to wyjątkowa i realna szansa na zmianę rzeczywistości osób walczących z chorobą krwi.

Wierzymy, że nasze dobrowolne zaangażowanie w pomoc społeczną tworzy lepszy świat.

ID Logistics i Partnerzy


Pomagaj razem z nami! Nie zastanawiaj się, działaj! Zarejestruj się już dziś w bazie Fundacji DKMS. Dołącz do nas i zamów pakiet rejestracyjny.


Jak wygląda rejestracja?

1. Zamów bezpłatny pakiet rejestracyjny przez internet

Rejestracja online!

Odpowiedz na kilka pytań i zamów swój pakiet rejestracyjny. Prześlemy go na wskazany przez Ciebie adres.

2. Wypełnij formularz, pobierz wymaz

Wypełnij formularz

Wypełnij przesłany formularz, pobierz wymaz z wewnętrznej strony policzka za pomocą pałeczek zawartych w pakiecie.

3. Odeślij pakiet do Fundacji DKMS

Odeślij pakiet

Wystarczy, że wrzucisz go do skrzynki Poczty Polskiej. Po przebadaniu Twojego wymazu i wprowadzeniu Twoich danych do bazy staniesz się aktywnym potencjalnym Dawcą. Od tego momentu Twoje zgłoszenie będzie brane pod uwagę przy każdym przeszukaniu naszej bazy dla Pacjentów potrzebujących przeszczepienia komórek macierzystych z całego świata.

Rejestruję się i pomagam!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania. Zamów pakiet już dziś i pomóż chorym na nowotwory krwi.

O Inicjatorze

Magazyn ID Logistics w Bydgoszczy jest jednym z oddziałów ID Logistics Polska. Od marca 2017 roku prowadzi działalność jako Centrum Dystrybucyjne dla wiodącej sieci sklepów handlowych. ID Logistics Polska S.A. jest wiodącym operatorem specjalizującym się w logistyce kontraktowej dla branży retail, FMCG, e-commerce, beaty, fashion i dóbr luksusowych. Zapewnia klientom pełne wsparcie w kompleksowym zarządzaniu łańcuchem dostaw, optymalizacji procesów logistycznych przez innowacje oraz automatyczne i skalowalne rozwiązania. ID Logistics jest obecne w 41 lokalizacjach, zarządza 39 centrami logistycznymi o łącznej powierzchni magazynowej ponad 1 mln mkw., przeznaczonej dla realizacji projektów: B2B, e-commerce oraz multichannel. Firma rozwija też zintegrowane rozwiązania transportowe, od transportu całopojazdowego, multimodalnego aż po krajową sieć dystrybucji, która koncertuje się na obsłudze centrów i sieci handlowych. Jest częścią Grupy ID Logistics działającej w 18 krajach na świecie. Działania Grupy i ID Logistics Polska w obszarze CSR uwzględniają aspekty etyczne, społeczne i ekologiczne, ukierunkowane na dążenie do osiągnięcia bardziej zrównoważonego rozwoju w całym łańcuchu dostaw.

Koordynator Fundacji DKMS

Natalia Banasik
Natalia Banasik
Trenerka Działu Rekrutacji Dawców

Zarejestruj się i podaruj szansę na nowe życie.