Dołącz do bazy Fundacji DKMS, tak jak ja!

Rejestruję się

Jestem aktywnym uśmiechniętym człowiekiem i spełniam się na wielu płaszczyznach, od Pomocy ludziom Cierpiących na chorobę alkoholowa po Wsparcie i naukę w zakresie spawania.

Dano mi ważną rolę w życiu: zostałem tatą fantastycznych córek! Mogę pracować i rozwijać się jako niosącym posłanie alkoholikom jak i jako instruktor nauki spawania. Nie byłoby tego wszystkiego, gdyby nie moje oparcie w mojej żonie Izie, to dzięki niej udało mi się to wszystko realizować.

Moja siła daje mi kopa do niesienia pomocy innym. Od wielu lat jestem potencjalnym dawcą szpiku kostnego, a teraz wolontariuszem Fundacji DKMS. Wiem że mogę zdziałać znacznie więcej, bo dobro jest w nas!

Dołącz do bazy Fundacji DKMS, tak jak ja i pokaż, że masz w sobie to dobro!
Jak wygląda rejestracja?

1. Zamów bezpłatny pakiet rejestracyjny przez internet

Rejestracja online!

Odpowiedz na kilka pytań i zamów swój pakiet rejestracyjny. Prześlemy go na wskazany przez Ciebie adres.

2. Wypełnij formularz, pobierz wymaz

Wypełnij formularz

Wypełnij przesłany formularz, pobierz wymaz z wewnętrznej strony policzka za pomocą pałeczek zawartych w pakiecie.

3. Odeślij pakiet do Fundacji DKMS

Odeślij pakiet

Wystarczy, że wrzucisz go do skrzynki Poczty Polskiej. Po przebadaniu Twojego wymazu i wprowadzeniu Twoich danych do bazy staniesz się aktywnym potencjalnym Dawcą. Od tego momentu Twoje zgłoszenie będzie brane pod uwagę przy każdym przeszukaniu naszej bazy dla Pacjentów potrzebujących przeszczepienia komórek macierzystych z całego świata.

Rejestruję się i pomagam!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania. Zamów pakiet już dziś i pomóż chorym na nowotwory krwi.

O Inicjatorze

MK

Zarejestruj się i podaruj szansę na nowe życie.