Medtronic i DKMS Razem dla Nadziei

Rejestruję się

Witaj na stronie internetowej naszej wspólnej inicjatywy Medtronic i Fundacji DKMS! Jest to miejsce, w którym dzielimy się inspirującą historią zaangażowania naszych pracowników, którzy stali się bohaterami życia jako dawcy szpiku.

Nasza Wspólna Misja

Medtronic to firma, od ponad 60 lat realizuje Misję niwelowania bólu, przywracania zdrowia i wydłużania życia milionom ludzi w Polsce i na całym świecie. Jest też partnerem dla podmiotów w systemie służby zdrowia. Zarówno firma jak i pracownicy aktywnie uczestniczą w wielu inicjatywach charytatywnych. Dlatego razem z Fundacją DKMS, liderem w dziedzinie rejestracji potencjalnych dawców szpiku, zdecydowaliśmy się wesprzeć walkę z białaczką i innymi chorobami krwi.

Pracownicy Medtronic jako Bohaterowie Życia

Nasi pracownicy nie tylko wyznaczają standardy w dziedzinie medycyny, ale także w dziedzinie działalności charytatywnej. Dzięki współpracy z Fundacją DKMS, nasi pracownicy mogą stać się potencjalnymi dawcami szpiku, oferując nadzieję i drugą szansę na życie tysiącom pacjentów na całym świecie.

Jak Możesz Pomóc

Jeśli pracujesz w Medtronic i chcesz dołączyć do naszej akcji, zapraszamy do zapoznania się z informacjami o tym, jak stać się dawcą szpiku. Twój dar może sprawić, że ktoś inny dostanie szansę na zdrowie i szczęście.

Nasza Wspólna Droga Ku Nadziei

Medtronic i Fundacja DKMS razem tworzą przyszłość pełną nadziei. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, realizujemy naszą Misję w nowym wymiarze. Dziękujemy, że jesteś częścią tej niezwykłej podróży. Razem dajemy nadzieję.

Razem ratujemy życie.
Jak wygląda rejestracja?

1. Zamów bezpłatny pakiet rejestracyjny przez internet

Rejestracja online!

Odpowiedz na kilka pytań i zamów swój pakiet rejestracyjny. Prześlemy go na wskazany przez Ciebie adres.

2. Wypełnij formularz, pobierz wymaz

Wypełnij formularz

Wypełnij przesłany formularz, pobierz wymaz z wewnętrznej strony policzka za pomocą pałeczek zawartych w pakiecie.

3. Odeślij pakiet do Fundacji DKMS

Odeślij pakiet

Wystarczy, że wrzucisz go do skrzynki Poczty Polskiej. Po przebadaniu Twojego wymazu i wprowadzeniu Twoich danych do bazy staniesz się aktywnym potencjalnym Dawcą. Od tego momentu Twoje zgłoszenie będzie brane pod uwagę przy każdym przeszukaniu naszej bazy dla Pacjentów potrzebujących przeszczepienia komórek macierzystych z całego świata.

Rejestruję się i pomagam!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania. Zamów pakiet już dziś i pomóż chorym na nowotwory krwi.

Jak pobiera się szpik i komórki macierzyste do przeszczepu?
Dziękujemy Ci za Twoje wsparcie! Udostępnij ten apel i pomóż nam dotrzeć do kolejnych Dawców!

O Inicjatorze

Medtronic

Koordynator Fundacji DKMS

Natalia Banasik
Natalia Banasik
Starszy Koordynator ds. Rekrutacji Dawców

Zarejestruj się i podaruj szansę na nowe życie.